Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Walka wyborcza
~córka szatana z 7 klasy niezalogowany
1 września 2014r. o 18:48
panie Przybylski a może by tak wykorzystać ostatki na stanowisku marszałka i zrobić porządek w instytucji panu podległej- Szpitalu Psychiatrycznym który to stał się prywatnym folwarkiem pani dyr. a także jednego z "lekarzy" :) sztuczne stanowiska, np. koordynator ds. zdjęć małoobrazkowych- gdzie zlikwidowano wcześniej pracownię rtg :) w szpitalu są na porządku dziennym różnego rodzaju patologie związane z gratyfikacjami finansowymi dla tych co "blisko koryta", kupowanie żałosnych nagród które stoją dumnie u pani dyr., ciąganie się po sądach z pielęgniarkami mimo pewnej porażki itp itd... jest jeszcze czas na porządki panie Czarku trochę odwagi!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
1 września 2014r. o 18:54
Widzę , że moje wezwanie do Mądrych i obznajomionych Ludzi przynosi efekty :D

Panie Czarku , poprosimy o ustosunkowanie się :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
1 września 2014r. o 20:28
ludzie narzekają na gospodarzy miast i wsi a i tak na nich głosują, nie rozumiem tego, może społeczeństwo dojrzało do nowego spojrzenia na politykę lokalną? sądząc po tych komentarzach że coś ruszyło, w sumie w wyborach parlamentarnych zawsze znajdzie się czarny koń a czy u Nas będzie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 września 2014r. o 19:13
~ napisał(a): On pujdzie z każdym,zeby się tylko utrzymać przy korycie.Wlasnie takich trzeba się pozbyć raz na zawsze.Szkoda ze nie wiesz jakie w Lubaniu ludziom SWINIE podstawial.Do tej pory go pamietaja i pluja.

znajoma Irenka opowiadała mi że swego czasu w okolicy gdzie mieszka sekretarz grasował pluton policji z Lubania i robił "porządek ”

Zieliński to taki ludek co to po trupach , ale do władzy bo poza urzędem jest nikim. Niedawno w pierwszym rzędzie w manifestacji antyrządowej a teraz chce do sejmiku z PełO typowy oportunista. W kościele w pierwszym rzędzie itd. itp.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
2 września 2014r. o 19:24
czy to nie ten ''driwer'' co to wpadł z ''wizytą'' do czyjegoś ogródka?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wróżka Barbara R. niezalogowany
2 września 2014r. o 20:05
~... napisał(a): a waszym zdaniem kto wygra wybory?

Pytanie należny postawić raczej tak : Czy Roman przegra te wybory ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wyborca niezalogowany
2 września 2014r. o 21:55
Ci ludzie to postradali zmysły chcą rządzić wszystkim i tak Relich kandyduje na Burmistrza G Nowogrodziec i na Radnego Powiatu ,Roman na Prezydenta Bolesławca i do Sejmiku ,nic by mnie tak nie ucieszyło jak czerwona kartka od wyborców za ich chciwość.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 września 2014r. o 12:38
O młodych mówisz ? A ja mam mieszane uczucia ,bo jeżeli młodzi "socjaliści" zamiast wyjśc na ulice i zaprotestować przeciwko wyzyskowi,przeciwko umowom śmieciowym,braku miejsc pracy i niemozliwością usamodzielnienia się ..chwalą się jakimś tam turniejem piłkarskim ...i tp...to mi wstyd staremu ,ze tak ideę socjalizmu wypaczają... ot karierowicze i tyle...
http://boleslawiecki.sld.org.pl/aktualnosci/11182-zielinski_ponownie_wybrany_.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza