Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nieudolność urzędników

~RT niezalogowany
8 września 2014r. o 17:52
W czerwcu zgłosiłem do wydziału ochrony środowiska w starostwie i urzędzie powiatowym że przy ul. zwycięstwa 3b są uschnięte drzewa zagrażające bezpieczeństwu mieszkańcom. Do dnia dzisiejszego zdążono je tylko oznakować. Zastanawia mnie to kto poniesie odpowiedzialność gdy ktoś zginie. Monitowałem wielokrotnie bez rezultatu. Ile czasu musi upłynąć aby ktoś potrafił podjąć decyzję o ich wycięciu. Ostatnio 3 razy co 2 tygodnie zgłaszałem w starostwie i nic. Czy jest w tym mieście ktoś władny temu zaradzić i zapobiec nieszczęściu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Hejach niezalogowany
8 października 2015r. o 17:47
Nieudolność urzędników polega na tym ,że od czterech lat nie potrafią rozwiązać sytuacji związanej z podwórkiem przy styku ulic Piaskowa - łokietka a panem Jabłońskim/właścicielem jednego z budynków/, który wciąż się odwołuje , a pisma krążą od jednej instancji do drugiej bez końca. I tak od czterech lat ,jedna osoba terroryzuje pozostałych mieszkańców tej okolicy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 października 2015r. o 17:57
Dopóki jest klamliwy Romek przy korycie to zapomnijcie. No chyba ze to będzie jego pomysł bo tylko te się liczą!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 października 2015r. o 21:56
Przeciez rządzi wasze kochane PO wasi królowie.. To o co chodzi? Przecież oni tacy idealni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~B niezalogowany
8 października 2015r. o 21:57
Skoro od czerwca 'zagrażają' mieszkańcom a jednak nic się nie stało to może nie zagrażają?? Może chcesz jakąś prywatną kichę ukręcić z państwowej kasy??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 października 2015r. o 8:57
~ napisał(a): Przeciez rządzi wasze kochane PO wasi królowie.. To o co chodzi? Przecież oni tacy idealni.
A któż bylby to bardziej idealny według Ciebie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marnotrastwo prądu niezalogowany
14 kwietnia 2016r. o 12:33
Na ul Zygmunta Augusta i w parku ( placu zabaw )
palą się światła...
wczoraj widziałam o godz 15....
i dzisiaj po godz 10 też....
czy tak ma być ???, czy to jakaś awaria.... przy której muszą się palić w dzień światła
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 kwietnia 2016r. o 12:36
~Marnotrastwo prądu napisał(a): Na ul Zygmunta Augusta i w parku ( placu zabaw )
palą się światła...
wczoraj widziałam o godz 15....
i dzisiaj po godz 10 też....
czy tak ma być ???, czy to jakaś awaria.... przy której muszą się palić w dzień światła


jakie marnotrawstwo ?nabijanie kasy tauronowi/ ;) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.