Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie wywożą śmieci
~Malkon niezalogowany
9 września 2014r. o 20:47
Czyż nie wstyd panie Wójcie, że tak piękna gmina obrasta w śmieci. Władzo kochana pamiętaj, że zbliżają się wybory a ludzie mają dobrą pamięć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11855
#Adelajda nieaktywny
10 września 2014r. o 1:26
Ustawa śmieciowa jest po prostu do d..... Gdyby zabierali wszystko nie kombinowali, że nie segregują, że nie noszą do dzwonów i inne tego typu głupie wymówki to Polska byłaby wreszcie czysta jak inne kraje z których biorą przykład w naliczaniu kosztów. Do Europy to nam jeszcze bardzo daleko, a śmieci nadal lądują w lasach, rowach i w piecach co widać i czuć. Za te kolosalne pieniądze jakie sobie liczą za wywóz śmieci powinni mi zabrać wszystko spod domu bez dyskusji.
Dzwoniłam ostatnio do urzędu co mam zrobić z papą, powiedzieli mi że to mój problem, bo gmina nie ma obowiązku odbierać odpadów szkodliwych, nie przyjmą ich także nigdzie w okolicy. Mam sobie wynająć transport i jechać z tym do Oławy lub do Wałbrzycha i tam jeszcze zapłacić żeby ją wzieli.
I co ja mam z tą papą zrobić?
1. Wypiepszyć do lasu
2. Spalić
3.Zakopać gdzieś w polu.
Co wybrać?
Dziękuję gminie za pomoc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 września 2014r. o 6:50
Ot ...cała Szczytnica
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~papużka niezalogowany
10 września 2014r. o 7:13
Nie przejmujcie się w Gminie Nowogrodziec jest tak samo jeden wielki syf.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mis niezalogowany
10 września 2014r. o 7:29
niech nauczą sie kultury i segregują dobrze i po kłopocie a nie pełne worki i obok kubła a pojemniki puste . a gdzie osoba która nadzoruje i pilnuje porzadku bo nalezy do wspolnoty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anty Miś niezalogowany
10 września 2014r. o 7:38
~mis napisał(a): niech nauczą sie kultury i segregują dobrze i po kłopocie a nie pełne worki i obok kubła a pojemniki puste . a gdzie osoba która nadzoruje i pilnuje porzadku bo nalezy do wspolnoty


Misiu masz żonę? Zakladam że tak. Jak w domku masz pojemnik na smieci to co robisz, zalisz sie na zone że smieci kladzie do woreczka z boku i oczekuje że jej misiu wywali smieci czy atakujesz ja że musi sie nauczyc wspolnoty małżeńskiej.

Może wspolnota urzednicza przestanie okradac mieszkańców.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 września 2014r. o 7:41
~mis napisał(a): niech nauczą sie kultury i segregują dobrze i po kłopocie a nie pełne worki i obok kubła a pojemniki puste . a gdzie osoba która nadzoruje i pilnuje porzadku bo nalezy do wspolnoty


Misiu to oznacza że wasze pojemniki sa do d....y.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anty Miś niezalogowany
10 września 2014r. o 8:58
~mis napisał(a): niech nauczą sie kultury i segregują dobrze i po kłopocie a nie pełne worki i obok kubła a pojemniki puste . a gdzie osoba która nadzoruje i pilnuje porzadku bo nalezy do wspolnoty


Wlaśnie misiu gdzie jest nadzorca przy dzwonach w Nowogrodźcu, dlaczego głosowales za tym pirdzielnikiem jak nie zapewniles nadzoru.

Dlaczego Gmina nie od wszystkich odbiera śmieci, ale kasę łupie od ludzi? Czy to jesT to wspolnota samorządowa czy urzedowa magma?

Może Mis w czynie spolecznym pokaze jak.segregowac i jednego dnia stanie przy pojemniki i bedzie wrzucał śmieci z worków do dzwonka?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.