Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gminy naciągają przedszkolaków?
~ niezalogowany
2 października 2014r. o 6:57
~ napisał(a):
~ napisał(a): "Zostanie w kieszeniach rodziców kilkaset złotych rocznie". Alleluja, po jakieś 20 zł na rodzinę. Już nie wybieram się za granicę, będę miał z czego żyć i nikt mnie w tym kraju już nie oszuka. Dzięki redakcjo wielka za tą doniosłą informację, i chroń panie naszych wybawicieli Państwa Czurejno.

20 zł na rodzinę miesięcznie, co da za 10 m-cy 200 zł. Mało? Z matematyki dla przedszkolaków wynika, że będzie to 2 zł dziennie, co da rocznie 400 zł. Dalej mało?


Podatki bezpośrednie i pośrednie, śmieci, woda i ścieki wszystko z górnej półki jeszcze jazda po opłatach za przedszkola,

Za wprowadzenie zł za faktyczną godzinę gminy otrzymują extra 1500 zł na przedszkole z budżetu panstwa _ mało
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sntymis niezalogowany
2 października 2014r. o 7:09
~ napisał(a): "Zostanie w kieszeniach rodziców kilkaset złotych rocznie". Alleluja, po jakieś 20 zł na rodzinę. Już nie wybieram się za granicę, będę miał z czego żyć i nikt mnie w tym kraju już nie oszuka. Dzięki redakcjo wielka za tą doniosłą informację, i chroń panie naszych wybawicieli Państwa Czurejno.


Może będziesz mi przelewać miesięcznie po 20 zł? Jeszcze kilka innych osób i będzie na zagraniczne wczasy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do snytymis niezalogowany
2 października 2014r. o 8:28
Państwu Czurejno nie dorastasz do pięt ponadto podejrzewam że jesteś bezdzietny i tak sobie pieprzysz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 października 2014r. o 10:47
Ten pan Czurejno niech może zmieni pracę pewnie przyjmą go w policji chłopak marnuje się :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 października 2014r. o 18:58
Mamy już jednego policjanta z dużymi aspiracjami, ten akurat wszystko co dostanie no i dzięki niemu szkołę remontowa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tomek niezalogowany
2 października 2014r. o 19:16
źle i źle i źle !!!!! płacz i płacz bo mi się należy ludzie opamiętajcie się bo ręce opadają . Płace za przedszkole 200 zł i jestem zadowolony a jeżeli ktoś chce przyprowadzać dziecko na 5 godzin to znaczy że nie potrzebuje przedszkola !!!!
CO ZA LUDZIE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 października 2014r. o 19:27
~tomek napisał(a): źle i źle i źle !!!!! płacz i płacz bo mi się należy ludzie opamiętajcie się bo ręce opadają . Płace za przedszkole 200 zł i jestem zadowolony a jeżeli ktoś chce przyprowadzać dziecko na 5 godzin to znaczy że nie potrzebuje przedszkola !!!!
CO ZA LUDZIE


A za szkoły publiczne też bedziesz płacił ? To sobie plac ile chcesz twoja sprawa ja nie życzę sobie aby płacić extra. Wolałabym aby radni też nie wyciągarli kasy z diet mogą radzić w czynie charytatywnym ale nie... Zabolało że ktoś upublicznił patologię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gromadka niezalogowany
2 października 2014r. o 19:35
Dyrekcja przedszkola w Gromadce rozważa wprowadzenie systemu elektronicznego za pomocą kart i rozliczania się za faktyczną godzinę problem istnieje.Dziękuję redakcji za podjęcie tematu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.