Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Maciej Małkowski - Prezydent dialogu i porozumienia
~Marcin niezalogowany
16 października 2014r. o 9:45
Pan Starosta tak się bulwersowal,a zadnych pociagniec odgórnych nie ma odnośnie WYSTAWY OSIAGNIEC Platformy Obywatelskiej i jego jako Przewodniczacego Struktur Powiatowych????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 października 2014r. o 9:54
Pynchoon napisał(a):
PanM napisał(a): Same urzędnicze ble ble bez wskazania źródła finansowania.


I tu się z Panem zgodzę, choć jak Pan doskonale wie, to samo zastrzeżenie mam do programu Państwa komitetu, obiecywać każdy potrafi ale powiedzieć skąd na to pieniądze nikt już nie powie.

Propozycja Pana Macieja - oddłużymy szpital

Panie Pynchoon, Pana wpisy to też ble ble ble, cierpi Pan na fobię krytykowania wszystkiego i wszystkich podobnie jak Pan M, uważam że rozwój szpitala w Bolesławcu
jest potrzebny i tu się kłania oddział psychiatryczny, będziecie mogli Panowie skorzystać z porady, leczenia, na miejscu.
proszę skorzystać z rady:

" Zanim coś powiesz, napiszesz ,upewnij się ,
że Twój język masz podłączony do mózgu "

pozdrawiam z nadzieją że zagłosujecie na Pana M.Małkowskiego

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~stachu81 niezalogowany
16 października 2014r. o 9:59
Już wiem na kogo zaglosuje:Na Kongres Nowej Prawicy.Te wszystkie programy lokalnych kandydatow .To Pobozne Zyczenia .I Przelewanie Pustego w Prozne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 października 2014r. o 10:26
Harpun, z całym szacunkiem, ale nie obrażaj mnie. Napisałem co sądzę, a w żadnej partii nie jestem. Nie mam tez żadnych związków ani z władzą, ani z tzw. opozycją. Pohamuj więc buzię i nie obrażaj. Może i ktoś robi w gacie, ale nie ja. Zagłosuję na p. Romana, bo wiem, że to dobre rozwiązanie dla Bolesławca. Nie mylę tego z dobrem Bolesławian. Ktokolwiek będzie prezydentem, nie zmieni losów mieszkańców miasta. Choćby najpiękniej obiecywał. Pacan jesteś jeśli myślisz inaczej. Prezydent to tylko urzędnik. Wybieralny i z bardzo dużymi kompetencjami, ale jednak tylko urzędnik. Musi działać zgodnie z obowiązującym prawem i w granicach prawa. Dlatego obiecanki p. Macieja traktuję, jak na to zasługują, czyli jako "kiełbasę wyborczą" i mrzonki politycznego młokosa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nauczyciel niezalogowany
16 października 2014r. o 11:23
Zagłosuję na pana Macieja.Pod rządami obecnego włodarza doszliśmy do sciany.Nie przedstawia on nam żadnej perspektywy rozwoju miasta na czwartą a może nawet piątą jak dobrze pójdzie kadencję.Można się spodziewać co najwyżej;nowego parku ,odnowionych elewacji ,4kina ,5basenu ,jakiejś fontanny i centrum przesiadkowego by reszta młodych opusciła miasto.W ten sposób wydamy środki europejskie ijeszcze bardziej zadłużymy budżet.To efekciarstwo musi się skończyć.Wyborcy czekają na poważne traktowanie a jak narazie zrobił to tylko jeden kandydat.CZEKAMY NA DEBATĘ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
16 października 2014r. o 11:29
~ napisał(a): Propozycja Pana Macieja - oddłużymy szpital


W latach 1999–2011 publiczne wydatki na służbę zdrowia wzrosły ponad 100 proc. (z 25 mld zł do 67 mld złotych) i jakoś mam strasznego pecha, ponieważ ani ja, moi znajomi, czy rodzina, nie zauważamy, że nasza służba zdrowia dzięki temu stała się specjalnie lepsza.

I jakoś mam awersję do każdego polityka, którego rozwiązaniem problemu jest wyrzucenie w błoto kolejnych milionów podatników, to nie jest żaden program, a brak podstawowej wiedzy o problemie. Czyli kandydat raczej nie jest przygotowany do sprawowania funkcji.

~ napisał(a): pozdrawiam z nadzieją że zagłosujecie na Pana M.Małkowskiego


Nikt tego nie wyklucza, do Pana Macieja nic osobiście nie mam, nie interesuje mnie czy i czyją jest marionetką, swojego ojca, czy innych osób (choć ojca Pana Małkowskiego znam i cenię, nie miałbym nic przeciwko gdyby synowi doradzał), mamy miesiąc do wyborów i mam nadzieję, że do tego czasu i Pan Maciej i ZB przygotują jakiś realny program wyborczy, a nie listę populistycznych hasełek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 października 2014r. o 11:33
~nauczyciel napisał(a): Zagłosuję na pana Macieja.Pod rządami obecnego włodarza doszliśmy do sciany.Nie przedstawia on nam żadnej perspektywy rozwoju miasta na czwartą a może nawet piątą jak dobrze pójdzie kadencję.Można się spodziewać co najwyżej;nowego parku ,odnowionych elewacji ,4kina ,5basenu ,jakiejś fontanny i centrum przesiadkowego by reszta młodych opusciła miasto.W ten sposób wydamy środki europejskie ijeszcze bardziej zadłużymy budżet.To efekciarstwo musi się skończyć.Wyborcy czekają na poważne traktowanie a jak narazie zrobił to tylko jeden kandydat.CZEKAMY NA DEBATĘ.
Jeżeli to faktycznie jedyny kandydat.To powinien jak najszybciej pojechać do Krzyska Jackowskiego do Czluchowa Najwazniejszego JASNOWIDZA .I mu dokładnie powie co go spotka za pare tygodni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anty niezalogowany
16 października 2014r. o 11:53
Będąc wiceprezydentem chodził tylko z panią z fioletowymi włosami i przecinał wstęgi . Gdy stracił posadę nagle zaczął wytykać wszystkie błędy Romanowi , bo nie mógł przeboleć że już ktoś inny szlaja się po imprezach za grube pieniądze . Co ciągnie do korytka ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie