Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zabezpieczono Krzyż Milenijny
2900
#falco nieaktywny
21 października 2014r. o 18:23
za to tobie do mojego ''geniuszu'' cholernie daleko bo nic nie zrozumiałe(A)ś z tego co ci chciałem przekazać...

no cóż ...nie wszystkich równie hojnie obdarzono... :P

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2987
#Nightmare nieaktywny
21 października 2014r. o 18:44
Im większy krzyż, tym mniejsza wiara...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 października 2014r. o 19:12
Nightmare napisał(a): Im większy krzyż, tym mniejsza wiara...


Bredzisz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11564
#wilczek nieaktywny
21 października 2014r. o 19:37
Ja tak serio zapytam i proszę o poważne odpowiedzi. Nie naśmiewając się z wiary itd bo to każdego indywidualna sprawa ale zastanawia mnie to po co stawia się takie krzyże czy pomniki? Czy żyje wam się lepiej bo mamy taki krzyż?

Postawienie czegoś takiego to olbrzymi wydatek a te pieniądze kościół mógł wydać na wiele innych rzeczy bardziej potrzebnych dla społeczeństwa. Dlaczego w Polsce wydaje się tak dużą ilość pieniędzy na takie rzeczy zamiast inwestować i rozwijać naszą gospodarkę by żyło nam się lepiej? Zastanawialiście się kiedyś nad tym po co nam tyle pomników i temu podobnych rzeczy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11222
#Amnesty nieaktywny
21 października 2014r. o 20:08
&spfreload=10%20Message%3A%20Unexpected%20end%20of%20input%20(url%3A%20https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DuPZj1p_smCA)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 października 2014r. o 22:45
wilczek napisał(a): inwestować i rozwijać naszą gospodarkę by żyło nam się lepiej? Zastanawialiście się kiedyś nad tym po co nam tyle pomników i temu podobnych rzeczy?


żeby ludzie z kasą mogli się pochwalić tabliczką imienną, że "coś zbudowali i coś po nich pozostało". oczywiście pomnik to większy prestiż niż np. doinwestowanie jakiegoś schroniska dla zwierząt. a i jednocześnie nie każdy może zbudować sobie pomnik trwalszy niż ze spiżu...

ot, taka małomiasteczkowa potrzeba poczucia się kimś ważnym. tylko nie wiem właśnie czemu Ci "darczyńcy" teraz zapomnieli (rozgrzeszenie już pewnie dostali więc się nie przejmują niczym) i dokłada miasto - na złom sprzedać, wyjdzie taniej :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 października 2014r. o 22:54
DO Ś wiebodzina na m daleko .ale tam nikt nie skacze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 października 2014r. o 7:14
W artykule pisze się o desperatach a następnie wymienia kilka incydentów z udziałem jednego człowieka. A może on występował tu w trzech osobach? Przypominają mi się najlepsze czasy "dziennikarstwa" PRL-owskiego, kiedy to potrafiono grupkę kilkudziesięciu aparatczyków pokazać jako wielotysięczny tłum popierający rząd.
W tym przypadku prościej i taniej by było umieścić tego pana w odpowiednim dla niego miejscu.
Teraz będzie wchodził na wiadukt, na wieżowce i te też magistrat będzie zabezpieczał za nasze pieniądza?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo