Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czas na zmiany. Zacznijmy je od Samorządu
~ niezalogowany
27 października 2014r. o 18:45
skorn napisał(a):
~mir.ko napisał(a): to samo słyszymy od lat i jakoś platforma wygrywa. cieżko mi uwierzyć że 1/3 wyborców to głupia mafia

Mafia to nie, ale głupia z pewnością. Bo większość ludzi, czy to w Polsce czy gdzie indziej, jest po prostu głupia. A bardziej precyzyjnie mówiąc, większość ludzi to ignoranci, interesujący sie polityką od święta. A takim świętem są własnie wybory.

Nie od dziś wiadomo, że jakość rzadko idzie w parze z ilością. 1/3 Polaków słucha disco polo. Słuchaj więc disco polo.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 października 2014r. o 18:50
skorn napisał(a):
~mir.ko napisał(a): to samo słyszymy od lat i jakoś platforma wygrywa. cieżko mi uwierzyć że 1/3 wyborców to głupia mafia

Mafia to nie, ale głupia z pewnością. Bo większość ludzi, czy to w Polsce czy gdzie indziej, jest po prostu głupia. A bardziej precyzyjnie mówiąc, większość ludzi to ignoranci, interesujący sie polityką od święta. A takim świętem są własnie wybory.

Nie od dziś wiadomo, że jakość rzadko idzie w parze z ilością. 1/3 Polaków słucha disco polo. Słuchaj więc disco polo.


Każdy słucha to co lubi. Antypolo poniżej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 października 2014r. o 19:19
~ napisał(a):
[img=1414431492_ad9edzf.jpg]


Bo nie było wtedy jeszcze PiS-u :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dziwnie zniknęło niezalogowany
27 października 2014r. o 19:24
~Program PiS dla miasta i powiatu napisał(a): Wysłuchałem przemówienia szefa PiS i z nie słyszałem w nim nic poza frazesami. Pan przygotował skrót z programu PiS, tylko jak on się ma do naszej lokalnej społeczności


W takim razie pora na wizytę u laryngologa. A może innej specjalności.
Powiat bolesławiecki zawsze był za komuchami, kiedy już komuch kompletnie się zgrały, przeniosła się sympatia na różową UW (rozwodnionych czerwonych) i na PO. Rezultaty są widoczne gołym okiem: ludzie leczą się w szpitalach w Zgorzelcu, Lubaniu i Lwówku, a nasi strzelają sobie samobóje wykaszając z neurologii szpital wojewódzki, ale nawet nie przejmując w pełni ich zleceń! Największą inwestycją czewrono różowej koalicji jest siedziba Starostwa, orliki kosztujące miliony złotych (jakby nie można było zrobić boiska za kilkadziesiąt do 100 tys.!), promocja lasów oraz niekończące się dziury w drogach. O skali krajowej rezultatów PO szkoda strzępić języka!

Jaki problem mają młodzi wykształceni durnie z wielkich miast? Problemem
jest PiS! PiS już był i za jego rządów poprawiły się wszystkie wskaźniki ekonomiczno-finansowe! Ale co to obchodzi MWDzM? Oni się martwią, że nie uda się zrównać z ziemią tego co do tej pory jeszcze jakoś stoi, gdyby PiS doszedł do władzy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 października 2014r. o 20:55
Bardzo dobra deklaracja programowa. Jaka będzie realizacja ? Skąd w wielu przypadkach , środki finansowe?

To są pytania moje. Wiem ,że odpowiedzi nie uzyskam , jest to dla mnie oczywiste. Pozyskanie środków , to już po zwycięstwie. Tak jak każde ugrupowanie .Przed - nikt nie zdradza szczegółów.

Powodzenia !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
27 października 2014r. o 23:51
~ napisał(a): Każdy słucha to co lubi.

Po tobie, 82.177.212.**, nic innego się nie spodziewałem. Po co pisać coś od siebie, skoro można nawklejać dziecinnych obrazków i filmików bez związku z tematem. Zabij się.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
28 października 2014r. o 0:04
skorn napisał(a):

Nie od dziś wiadomo, że jakość rzadko idzie w parze z ilością. 1/3 Polaków słucha disco polo. Słuchaj więc disco polo.


1/3 ? jakoś tego nie widac po temacie z muzyką :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
28 października 2014r. o 0:07
Miałem tu nic nie pisać bo szkoda pary .Jednak coś tu nie gra.

PiS -- sam o sobie mówi " jesteśmy prawicą "

Ja pytam -- w czym się ta prawicowość przejawia ? Bo program to czysty socjalizm.

Skąd na to wszystko mają pochodzić pieniądze ?

To nie żaden program .To koncert życzeń z Warszawy.
A gdzie program dla BOLESŁAWCA ?

Zmoderowano 28.10.2014 godz.12:16 - powód: (jegomosc)

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza