Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Cmentarz z lotu ptaka
~Krzysztof niezalogowany
3 listopada 2014r. o 10:40
Ansel Adams
„Prawdziwa fotografia nie musi być wyjaśniana, ani nie może być zawarta w słowach"
Gdyby nie tytuł to nie wiadomo o co chodzi..... i jakby niedokończona myśl...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
3 listopada 2014r. o 10:48
Qrwa Las Vegas.tak mało znaczące pogańskie święto wyniesione w przestworza,żenada,Qrwa film jeszcze zróbcie pełnometrażowy na temat palących się zniczy,fakt nie ma w polsce ważniejszych tematów,tylko zmarli wigilia wielkanoc,już żygam tym wszystkim.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1078
#maksymek nieaktywny
3 listopada 2014r. o 12:15
Ładnie zrobione.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dron niezalogowany
3 listopada 2014r. o 13:52
Piękny przejaw głupoty. Latanie dronem nad ludźmi w nocy nie jest zbyt mądre. Mam nadzieję że pilot posiada uprawnienia na latanie komercyjne i ubezpieczenie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malkon. niezalogowany
3 listopada 2014r. o 17:35
Żaden dron tylko śmigłowiec jednego z bolesławieckich biznesmenów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ogladacz niezalogowany
3 listopada 2014r. o 17:57
słaba ścieżka dzwiękowa, za bardzo żałobna ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1664
#silver76 nieaktywny
3 listopada 2014r. o 18:27
Bardzo ciekawy pomysł, podoba mi się.
Świetna robota.
Niezły sprzęcik do zabawy. Bardzo dobra stabilizacja obrazu, bo pewnie dron tak stabilnie nie lata, zawsze są jakieś porywy wiatru, szczególnie na większej wysokości.
Oglądałem także drugi ich film na YT, z Krzyżnej Góry, wg mnie jeszcze lepszy.
W Timelapse też się trochę bawią.
Jak dla mnie - ciekawie zapowiadający się projekt.

Byle do piątku :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3943
#FRANCA nieaktywny
3 listopada 2014r. o 18:32
Super ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza