Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławianie wybrali władze miasta i powiatu
~Witold WOLAK niezalogowany
18 listopada 2014r. o 17:38
Dziękuję bardzo wszystkim moim wyborcom, którzy głosowali na mnie w okręgu wyborczym nr 13.

Witold WOLAK
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sasiadka niezalogowany
18 listopada 2014r. o 17:53
No i co Panie Witku cala moja rodzina na Pana Glosowala i nie ma końcowego efektu jakiego byśmy sobie wszyscy zyczyli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 listopada 2014r. o 17:58
~Sasiadka napisał(a): No i co Panie Witku cala moja rodzina na Pana Glosowala i nie ma końcowego efektu jakiego byśmy sobie wszyscy zyczyli
Przegral Pan z 80 letnim Dziadkiem.Niech Pan sprawdzi lepiej glosy i porówna.Bo cos mi chodzi po glowie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 listopada 2014r. o 18:14
~Ada napisał(a): Emerytowany nauczyciel historii.Kiedyś dyrektor SP9 (obecnie 3)


emerytowany?
czyżby dyrektorska emerytura była za niska że chce sobie dorobić?
nieważne...
jak to jest że miałem możliwość oddania na niego głosu nie mając pojęcia kim jest i jakich to czynów chce dokonać ten ...''emerytowany dyrektor''? :D
w ''ciemno'' to mogę zagrać ale w ''oczko'' :D

Zmoderowano 18.11.2014 godz.19:01 - powód: błąd cytowania (moderator)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 listopada 2014r. o 18:24
Dziwi mnie że taki społecznik jakim jest pan Witek Wolak ( znam osobiście) nie uzyskał mandatu o który się starał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ewa niezalogowany
18 listopada 2014r. o 22:10
http://kwwpiotraromana.pl/index.php/kandydaci/okreg-nr-3/22-eugeniusz-kowalski-okreg-nr-3

Miłej lektury!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 listopada 2014r. o 22:28
~ napisał(a): Dziwi mnie że taki społecznik jakim jest pan Witek Wolak ( znam osobiście) nie uzyskał mandatu o który się starał.


Widocznie kandydował pod niewłaściwym szyldem i przegrał wybory.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 listopada 2014r. o 0:02
Szkoda , że mandatu radnej nie uzyskała pani Ołenicz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza