Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławianie wybrali władze miasta i powiatu
1
emem
19 listopada 2014r. o 20:26
~Kamil napisał(a): No i co Emem nie zadowolony pewnie jesteś że Krzemińskiego wybrali?


Nie, dlaczego? Gratuluje Arkowi zdobycia mandatu. Ciesze sie tez, ze wyeliminowal przy tej okazji odchodzacego przewodniczacego rady.

Pamietam tez o jego deklaracji, ze przedstawi liste swoich sukcesow minionej kadencji, choc nie licze, ze ja wypelni. Tacy sa politycy.

Pozdr.
emem

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 listopada 2014r. o 20:27
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a): Najbardziej cieszy mnie, że w Bolesławcu SLD całkowicie poległo, mam nadzieję, że na zawsze.

A z jakiej opcji politycznej jest radny Wiącek ? ;)


ZB.


Zamiast pytać trzeba czytać...i to ze zrozumieniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 listopada 2014r. o 20:30
ZB ,to nie partia polityczna. Pan Wiącek należał chyba do SLD :)

Zmoderowano 19.11.2014 godz.20:33 - powód: (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2798
#inetwlan nieaktywny
20 listopada 2014r. o 0:13
emem napisał(a):
~Kamil napisał(a): No i co Emem nie zadowolony pewnie jesteś że Krzemińskiego wybrali?


Nie, dlaczego? Gratuluje Arkowi zdobycia mandatu. Ciesze sie tez, ze wyeliminowal przy tej okazji odchodzacego przewodniczacego rady.

Pamietam tez o jego deklaracji, ze przedstawi liste swoich sukcesow minionej kadencji, choc nie licze, ze ja wypelni. Tacy sa politycy.

Pozdr.
emem



Ja myślę że Arek jako radny tej kadencji pokaże pazur i pokaże co potrafi "Młoda Gwardia" (wszak Rada została odmłodzona), bo faktycznie zeszłej kadencji jakoś mało o Arku było ;)
Gratulacje za osiągnięte wyniki dla wszystkich startujących do wyborów.
Pozdro Robert

[img=1416438521_civzw3e.jpg]

<b>**** www.gabelek.eu **** www.inet-wlan.pl **** bądź co bądź nie bądź łabądź **** ====== SPRAWNY MONITORING w zasięgu Twojej ręki ====== ALARMY ======
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
20 listopada 2014r. o 8:04
Oby, oby :-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~WYNIKI niezalogowany
20 listopada 2014r. o 9:05
Komu mieszkańcy zaufali w wyborach do rady powiatu? Poniżej kandydaci z poszczególnych list z największą liczbą głosów:

1. Maciej Małkowski (ZB) 722 osób.

2. Stanisław Chwojnicki (SLD) 678

3. Jan Russ (PiS) 662

4. Dariusz Kwaśniewski (PO) 642

5. Zbigniew Mitera (PSL) 413

6. Józef Król, którego (352)

http://bip.powiatboleslawiecki.pl/wiadomosci/7050/wiadomosc/246032/protokol_z_wyborow_do_rady_powiatu_boleslawieckiego_sporzadzony_
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klasa niezalogowany
20 listopada 2014r. o 9:25
KRYSTIAN MIŻDAL miał 360 głosów, ale do powiatu się nie dostał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 listopada 2014r. o 9:49
Uwaga !! PKW podała najnowsze wyniki wyborów .i tak po weryfikacji Hanka Gronkiewicz Waltz została prezydentem Bolesławca .Piotr Roman zostanie prezydentem Rzeszowa lub Białegostoku to jest jeszcze weryfikowane.Radnymi u nas zostało też 5 mieszkańców którzy nie startowali a których adresy są ustalane w celu powiadomienia o ich wyborze :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMA Villaro zaprasza