Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Boją się opinii własnych pracowników?
~taktojaczynieja niezalogowany
2 grudnia 2014r. o 18:36
ojojoj , w Urzędzie miasta też poblokowane, bo bzdury czytają zamiast się za robotę wziąć , to samo tutaj, jakby ich połowę zwolnić to reszta by sobie nie szukała bzdur w necie z nudy ..... i to za nasze pieniądze ,,, wiem bo pracowałem mimo woli jakiś czas w jednym , a z drugim miałem styczność , szkoda tylko że te blokady można bardzo łatwo obejść , najprościej wejść sobie na anonymouse lub inną taką brameczkę :) a gdyby całkiem neta odcieli , to zawsze smartfonik :) się przydaję , lte dobry zasięg tu i tu hahhaaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pacjent niezalogowany
2 grudnia 2014r. o 18:38
Ja, cie, szpital ma UTM-a wow !!! Ciekawe jakiego ?? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
2 grudnia 2014r. o 18:47
~ napisał(a): Sądząc po nieaktualnym już zdjęciu stwierdzam , że dawno pan redaktor nie był w szpitalu.


a był? ;)


Dopisane 02.12.2014r. o godz. 18:47:

ja myślę że dyrekcja zauważyła zainteresowanie stronami ''ginekologicznymi''a tam takiego oddziału nie ma...chyba ;)

no może okazjonalnie, na nocnych ''dyżurach'' :D ktoś ćwiczy do ''specjalizacji''

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 grudnia 2014r. o 19:05
Widzę że blokada już zdjęta ,a dostęp do internetu mają także pacjenci.Zabrać deklom internet,mają się leczyć !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
2 grudnia 2014r. o 19:32
ja dzisiaj na przepustce...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 grudnia 2014r. o 20:20
Największy krzyk podnieśli szpitalni/ne hejterzy/rki, którzy pod własnym,prywatnym IP są mniej odważni w niewybrednych komentarzach na Bolec.info niż czyniąc to pod IP szpitala. I o to głównie chodzi skarżącym się na ową blokadę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
2 grudnia 2014r. o 20:27
oto,to to.. :D
stop szpitalnym hejterom!!!
i hejterkom tyż!!! :D
do roboty!!!służba zdrowia(?) potrzebuje was !!!
to tacy jak wy psujecie dobre imię tego szpitala!!!! :>

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pamiętaj niezalogowany
2 grudnia 2014r. o 20:36
Drodzy hejterzy aby używać sobie do woli wystarczy abyście używali przeglądarki https://www.torproject.org/ redaktorzy a nawet polscy prokuratorzy rozkładają bezradnie ręce ;) ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza