Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Jaki dobry alkohol na sylwestra?

~Tt 33 niezalogowany
30 grudnia 2014r. o 0:54
Jaki dobry alkohol na sylwestra?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
30 grudnia 2014r. o 12:40
whiski z marketu w kropki 32 zł o,70 l butelka jak stara żytnia polecam łeb nie boli ładnie wchodzi z pepsi,ostatnio wypiłem o,7 i jeszcze 3 bączki autem zrobiłem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rolnik niezalogowany
30 grudnia 2014r. o 12:53
na sylwestra każdy dobry byle go lać w morde
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ccc niezalogowany
30 grudnia 2014r. o 12:53
nie ma dobrego alkoholu, alkohol to ścierwo które otumania i cofa w rozwoju świadomości
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~darekpedałek niezalogowany
30 grudnia 2014r. o 12:57
my tam kupiliśmy na impreze 2litry krupniku ,30 piw i 3 szampany na 3 może starczy ale wątpie....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bromba niezalogowany
30 grudnia 2014r. o 13:10
~klucz-nick napisał(a): whiski z marketu w kropki 32 zł o,70 l butelka jak stara żytnia polecam łeb nie boli ładnie wchodzi z pepsi,ostatnio wypiłem o,7 i jeszcze 3 bączki autem zrobiłem.




Ja polecam jednak whisky Johnnie Walker BLACK LABEL ,jest super ,zdrowo się trawi,jest 4 razy droższa ale fajnie daje drewnianą beką bo 12 lat w niej leży. Zdrowie po imprezie pierwsza liga.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ccc niezalogowany
30 grudnia 2014r. o 13:22
nie ma dobrego alkoholu, alkohol to ścierwo które otumania i cofa w rozwoju świadomości
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 grudnia 2014r. o 13:34
~ccc napisał(a): nie ma dobrego alkoholu, alkohol to ścierwo które otumania i cofa w rozwoju świadomości


Być może,ale odrobina Black Labela z tonikiem i lodową kulą nie zaszkodzi,nie trzeba pić tanich alkoholi i dużo ,to w rzeczy samej szkodzi,choć nie można uogólniać bo niektórzy piją dużo tanich paskudnych alkoholi i są super zdrowi a ja nie piję żadnych alkoholi ,nawet tych wybitnie drogich i smacznych i choruję,tak ,że trudno o jedną opinię,a smak dobrych trunków znam bo niektórzy członkowie mojej rodziny piją i czasem częstują mnie ,więc biorę na smak mikroodrobinkę ,stąd wiem ,że alkohole mogą być dobre,ale tylko te z" najwyższej półki".Smacznej "degustacji" życzę . :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.