Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Pracodawcy C+E

~Mahoniowa Sośnica niezalogowany
29 lipca 2018r. o 11:03
Duża firma ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
29 lipca 2018r. o 11:28
~Mahoniowa Sośnica napisał(a): Duża firma ?
ja bym zaczął pyt od jaką płacą podstawe?jaka atmosfera w pracy ?jaka pensja?cz wekendy w domu i jakie auto?podstawa wyższa jak u dziadów,atmosfera nie korporacyjna miła wesoła nie ma nacisku,pensja wyższa niż u dziada,wszystkie weekendy w domu,wyjazd w poniedziałek 8 rano powrót piątek 16 godz.auto nowe daf lub renault.brak manów.nie ma takiej opcji że będe musiał jeżdzić manem.no i przede wszystkim można dumnie powiedzieć że idę z uśmiechem na twarzy do pracy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mahoniowa Sośnica niezalogowany
29 lipca 2018r. o 11:35
To ile tam dają podstawy ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnozielona Stokrotka niezalogowany
29 lipca 2018r. o 11:38
~Mahoniowa Sośnica napisał(a): To ile tam dają podstawy ?


2100 brutto .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
29 lipca 2018r. o 11:39
~~Ciemnozielona Stokrotka napisał(a):
~Mahoniowa Sośnica napisał(a): To ile tam dają podstawy ?


2100 brutto .
a ty ile masz u dziada ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mahoniowa Sośnica niezalogowany
29 lipca 2018r. o 11:45
Ja mam na godzinę +dieta +premia ogólnie 2500 wychodzi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
29 lipca 2018r. o 11:54
~Mahoniowa Sośnica napisał(a): Ja mam na godzinę +dieta +premia ogólnie 2500 wychodzi .
podstawa na godziny płacona ?dieta premia coś tu kręcisz,podstawa to np 2500 brutto + diety + premia = np 5000 netto.to tylko przykład bo dużo więcej płacą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mahoniowa Sośnica niezalogowany
29 lipca 2018r. o 11:57
Kolego mi chodziło o 2500€ przypadkowo wprowadziłem cie w błąd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza