Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bogiem genderyzmu jest seks
~ niezalogowany
22 stycznia 2015r. o 16:54
No to dołożyłeś -aś do pieca. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 stycznia 2015r. o 16:56


:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
22 stycznia 2015r. o 18:46
alter napisał(a): Ateizm w swoim charakterze staje się wyznaniem. To ciekawe, że ateista walczący, to człowiek wierzący! Wierzy, że Boga nie ma i z tym sztandarem walczy ze wszystkim i wszystkimi, którzy myślą wierzą i czują inaczej.

No to ciekaw jestem jak Pan mnie zaklasyfikuje .Chętnie poczytam.

Zmoderowano 22.01.2015 godz.21:18 - powód: zbędne cytowanie (moderator)

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
22 stycznia 2015r. o 18:48
PanM napisał(a):
No to ciekaw jestem jak Pan mnie zaklasyfikuje .Chętnie poczytam.


Sam się najlepiej zaklasyfikowałeś :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~F.K. niezalogowany
22 stycznia 2015r. o 19:06
lubię cię cytować, więc ustosunkuj się do tej twojej wypowiedzi (...) Chrześcijaństwo stworzyło najwyższy, najbardziej rozwinięty system etyczny. Który jest lepszy i wyższy? System egalitarny, pełen czci i szacunku do kobiet, do wszystkich ludzi - także biednych słabych ułomnych i chorych. Wszystkie kraje chrześcijańskie rozwijały się, bogaciły, unowocześniały, budowały dobrobyt, tworzyły owoczesny przemysł szybciej i lepiej niż kraje niechrześcijańskie! (...)
dlaczego podciągasz się pod rozwój niewątpliwy krajów chrześcijańskich, skoro wiesz, że ów postęp dokonał się owszem, w krajach chrześcijańskich - ale tam gdzie nie dominował katolicyzm lecz tam gdzie był luteranizm ze swoimi odmianami. A dla ciebie katolika, wszak to oni to gorsi od diabła. ( kraje skandynawskie, W. Brytania, Francja, Niemcy, Holandia. A tymczasem kraje katolicke ( Polska, Irlandia, Włochy, Hiszpania, Portugalia) były gorzej rozwinięte. Kieruje tobą wyuczona manipulacja faktami? Hipokryzja?
Funkcjonariusze kościoła z imieniem JEGO na swoich ustach, okazują szacunek do kobiet, do wszystkich ludzi - także biednych słabych ułomnych i chorych. Ale niektórzy okazują większy, gdy poparte jest to marnością nad marnościami-brzęczącą monetą i mówią wtedy : "Bóg zapłać"????? Skomentujesz to?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 stycznia 2015r. o 19:16
~ napisał(a): Święty Paweł pisze "lepiej byście byli jako ja" (celibat).
Jeden może wybrać bezżenność, która jest stanem lepszym, inny może wybrać małżeństwo


Wynika z tego że wszyscy katolicy chcieliby być świętymi i być w "stanie lepszym".
Ateiści, innowiercy niech kopulują i płodzą dzieci będąc w "gorszym stanie"?
Katolicy staną się wiatropylni.

Zmoderowano 22.01.2015 godz.21:19 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
22 stycznia 2015r. o 19:35
a tak sobie przeczytałem post Papugi i coś zacytuję...

''A co do dekalogu... Nie zabijaj, nie kradnij, nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe, itd. - to prawdy uniwersalne, nie mające nic wspólnego z religią''.
masz racje ale ''indoktrynały '' widzą to tak...

ja jako ateista...hehe-bo tak mnie tutaj ''sklasyfikowano''(a to błędna poniekąd opinia) nic nie robię tylko zabijam,kradnę i robię wszystko co innym niemiłe...
w tym wszystkim najlepsze jest to że ''klasyfikują'' mnie ludzie
nie potrafiący tego samego zrobić z odszczepieńcami od zasad i kanonów wiary tych , którzy ponoć są jej przedstawicielami ...
ale mam to gdzieś...
:D
wolę sobie posiedzieć w fotelu z pilotem w ręku i poczytać od czasu do czasu wywody o ''wyższości'' jednych nad drugimi...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tylda niezalogowany
22 stycznia 2015r. o 19:47
Oj tak :-) :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.