Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Szczepionki dla dzieci.

~ niezalogowany
1 lutego 2015r. o 16:47
Rozumiem że temat jest bardzo trudny bo za zwyczaj dotyczy małych a przede wszystkim naszych dzieci,ja niestety szczepiłem syna na wszystko, a najgorsza była ta która łączyła w sobie trzy min. Świnkę,po niej chorował non stop,przyszły alergie i następne szczepionki,także apteki zarobiły swoje , nie wspomnę o niepokoju o dalsze zdrowie syna,nie miałem świadomości tej co dzisiaj,a i tak miałbym dylemat,tak jak teraz gdy aby odbyć praktykę w szpitalu muszę przyjąć szcz.przeciw wirusowemu zap. typ.b i co robić??Grz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
1 lutego 2015r. o 16:50
Pannazdzieckiem napisał(a):

Chyba zacznę wierzyć w szatana :D
ja wierzę w siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lutego 2015r. o 16:57
moja dostala neisvac, preverar i infarmix hexe to co stalo sie po szczepionce nikt nie mowi ze to nop , ale na drugi dzien pojawily sie skurcze oskrzeli, i w okolicach pampersa rany na ciele ze az jej krew leciala od lekarza do lekarza , 2 miesiace ja leczylam. od tego czasu nie szczepie i nie lecze bo dziecko nie choruje. oporcz goraczki w czasie zabkowania nie dolega jej nic. Starszego szczepiłam a chorował non stop , ale wiedza na temat szczepien 10 lat temu nie byla taka jak teraz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aa niezalogowany
1 lutego 2015r. o 18:12
Infanrix chyba :) moje szczepiłam infanrix ipv +hib i mają się dobrze. Są szczepienia obowiązkowe i zalecane - ty decydujesz w tych zalecanych ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
1 lutego 2015r. o 18:17
będe decydował o wszystkich,szczepionki to śmierć ,a w najlepszym przypadku autyzm.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
1 lutego 2015r. o 18:31
I wszystko na ten temat , Drogi Kluczniku :)

Szczepionki , to śmierć , w najlepszym przypadku autyzm.
Za opluwanej komuny nie było autyzmu. Było 42 mln Polaków i Polek, tu w Kraju nad Wisłą , a dzisiaj nawet " Płemieł " na saksy pojechał , a Polaków i Polek jest 37 mln.

Nie szczepić , bo to śmierć , albo autyzm

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
1 lutego 2015r. o 18:44
Szczepilem, szczepie dzieci szczepieniami obowiazkowymi i polecanymi. Sa w doskonalym zdrowiu. Oprocz kataru nie bylo zadnego problemu. (nie mylic z Quatarem)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lutego 2015r. o 18:53
hexa jest 6w1 .
jakby ktos poczytal o szczepieniach to by wiedzial ze nie chodzi tylko o autyzm
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo