Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Szczepionki dla dzieci.

~klucz-nick niezalogowany
1 lutego 2015r. o 19:01
~ napisał(a): hexa jest 6w1 .
jakby ktos poczytal o szczepieniach to by wiedzial ze nie chodzi tylko o autyzm
chodzi też pewnie o to żeby dzieci były zdrowe?tak?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
1 lutego 2015r. o 19:04
Ja też szczepię moją córkę sama też byłam szczepiona obowiązkowymi szczepionkami tak samo jak moje koleżanki i koledzy i nikomu nic z tego powodu nie było, warunkiem do zaszczepienia dziecka jest to, że musi być całkiem zdrowe. Równie dobrze trucizną są też leki w aptece i jedzenie które kupujemy a nawet powietrze mamy zatrute.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aa niezalogowany
1 lutego 2015r. o 19:36
Jakby nie było nagonki na szczepienia to każdy do tej pory szukałby jak najlepszej dla swojego dziecka ;) Nie wiem co tak strasznego jest w tych szczepieniach bo już po fakcie jestem. Każda mama kieruje się zdrowiem dziecka :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lutego 2015r. o 20:06
Chodzi o to , ze kazdy robi dla swojego dziecka co uwaza za własciwe. I nikt mu nie chce wmówić , ze ma nie szczepic lub szczepic na sile . Kazdy dziecko ma inny uklad i niestety tak jak w naszym przypadku doszlo do skutkow ubocznych. Tak wziełam szczepionki zalecane. I co z tego . Mała jest alergikiem niby nie ma ryzyka przy alergiach jak sie szczepi dziecko ale u nas skas musialy wziasc sie te skurcze oskrzeli itd, 2 miesiece dziecko leczylam. Moze uczulil ja któryś skladnik ?Tego niewiem bo jest za mala na wszystkie testy. I naprawde jak jej nie szczepie wiecej takich cudów nie mielismy. Jest zdrowsza niz szczepione rodzenstwo.

Dlatego , to ze ktos szczepi i nic mu nie jest to dobrze. Tez moglam to powiedziec jeszcze 1,5 roku temu. Kazde dziecko jest inne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aa niezalogowany
1 lutego 2015r. o 20:27
Masz rację. Rodzice powinni znać wszelkie skutki jakie szczepienia mogą wywołać. I zastanowić się czy warto dziecko na takie coś narażać. Jak szczepiłam to była nowość i nie było żadnych opinii co do tych szczepionek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
1 lutego 2015r. o 21:04
U mnie syn(25 lat) szczepiony -zdrowy,nigdy nie chorował .

Trzy córki(17,15 i 8 ) ,wszystkie NOP-y w tym;1- autyzm wyleczony anoreksją(sic!),2-cofnięcie mowy (wyleczone)i 3-nieprawidłowe napięcie mięśniowe i niewydolnośc nerek (wyleczone) .

Wszystkie dzieci 10/10 Apgar.

Córki szczepione szczepionkami skojarzonymi ,najmłodsza tylko do 3-roku życia.
Składałam w Ośrodku Zdrowia "Oświadczenie Woli", jaki był odzew Sanepidu , nie wiem , bo wyjechałam z kraju.






Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lutego 2015r. o 21:11
drogie mamy też mam zamiar nie szczepić dziecka, narazie wydzwaniają z przychodni ale mówie że dziecko chore, nie wiem może trzeba się przepisać do innej, w jakiej przychodni u nas w bolesławcu nie zgłaszają do sanepidu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lutego 2015r. o 22:02
Podczas zapisywania jedno z pierwszych pytań dotyczyło szczepienia, kolejne o przyczynę nieszczepienia. Przychodnia K. Miarki, 1go Maja, Staszica.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza