Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pożar na stacji w Szczytnicy
~kiełbaska niezalogowany
6 lutego 2015r. o 10:09
Jak grilować... to z rozmachem;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lutego 2015r. o 10:25
dziwi mnie to kto pozwala przy cpn takie szałasy stawiać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malkon niezalogowany
6 lutego 2015r. o 10:29
I takie przypadki się zdarzają. Mogło być wiele przyczyn tego zdarzenia i dlatego powstrzymałbym się ze złośliwymi komentarzami tzw." mądralińskich".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lutego 2015r. o 10:30
~ napisał(a): dziwi mnie to kto pozwala przy cpn takie szałasy stawiać.

Przepisy by nie pozwoliły. Pewnie samowolka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jarek niezalogowany
6 lutego 2015r. o 10:38
~ napisał(a): dziwi mnie to kto pozwala przy cpn takie szałasy stawiać.


pieniążki jak są to i inwestycje przy cpn-ach są bo tam kasa jest konkretna... na tym grillu kokosy zarabiali... nie raz miałem okazje tam jeść i naprawde warto... szkoda że sie stało jak sie stało ale pewnie w niedługim czasie spowrotem postawia od nowa grilla.... tylko ciekwe jak to sie zapalilo bo sam grill był tam odizolowany od łatwopalnych przedmiotów.... drewno , dach ze strzechy plus iskra i pożar gotowy.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jarek niezalogowany
6 lutego 2015r. o 10:57
~ napisał(a): dziwi mnie to kto pozwala przy cpn takie szałasy stawiać.


pieniążki jak są to i inwestycje przy cpn-ach są bo tam kasa jest konkretna... na tym grillu kokosy zarabiali... nie raz miałem okazje tam jeść i naprawde warto... szkoda że sie stało jak sie stało ale pewnie w niedługim czasie spowrotem postawia od nowa grilla.... tylko ciekwe jak to sie zapalilo bo sam grill był tam odizolowany od łatwopalnych przedmiotów.... drewno , dach ze strzechy plus iskra i pożar gotowy.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~?? niezalogowany
6 lutego 2015r. o 11:44
Co na to Powiatowy Nadzór Budowlany? Samowolka?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ktos niezalogowany
6 lutego 2015r. o 12:09
w...iaja mnie takie komentarze typu samowolka. Skoro stalo to bylo na to pozwolenie tak ? Szefostwo by nie postawilo tego bez pozwolenia bo ogromna kara jest za to takze samowolka napewno to nie byla wiec w...iajacych komantarzy bym nie radzilac wstawiac. Samowolka jest wazniejsza od tego czy komus sie czasami nic nie stalo ? :((

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza