Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Jasnofioletowa Wiśnia niezalogowany
22 grudnia 2020r. o 10:24
Jurko61 napisał(a): [img=1608627202_hg3x7to.jpg]

Zmiany konieczne są w Prokuraturze którą zawłaszczył MIĘKISZON,muszą rozliczyć Kaczyńskiego z tych dwóch wież .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaskrawożółty Fasolnik niezalogowany
22 grudnia 2020r. o 18:04
Leming uwierzył w dwie wieże i tak będzie kąsał aż mu nowego kłamstwa nie wrzucą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modry Świerk niezalogowany
22 grudnia 2020r. o 18:42
~Jaskrawożółty Fasolnik napisał(a): Leming uwierzył w dwie wieże i tak będzie kąsał aż mu nowego kłamstwa nie wrzucą.


Ooo,to to , a księża to się dziećmi opiekują a nie je gwałcą .Ale lemingi tego nie wiedzą .
Veto albo śmierć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
22 grudnia 2020r. o 21:39
[img=1608669570_5vv74qe.jpg]



Dopisane 22.12.2020r. o godz. 21:39:

[img=1608669572_b8vk6yu.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
25 grudnia 2020r. o 22:54

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pożółkły Szczypiorek niezalogowany
26 grudnia 2020r. o 13:22
Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa o tym, jak będzie wyglądać sytuacja w 2021 roku.

- Rok bardzo ZŁY! Staną się rzeczy, które przestaną być dziwnymi - jak teraz, a zaczną być niedobrymi. Z początkiem roku między styczniem a marcem zaobserwujemy bardzo dziwne przepisy, które rząd w stosunku do nas będzie produkował. Będziemy się zastanawiać, czy te przepisy nie przekraczają już naszej rzeczywistej wolności obywatelskiej. - zaczyna swoją wypowiedź jasnowidz Jackowski.

- Będą próby, żebyśmy się zaszczepili obowiązkowo z powodu sytuacji, która będzie się wymykała spod kontroli. - powiedział w wywiadzie dla "Super Expressu" - Nie umiem powiedzieć, na czym to ostanie i jak to ostatecznie się rozwiąże.

-Ja rozumiem, że jest pandemia, ale politycy zachowują się bardzo dziwnie. Mnie bardzo niepokoi zdanie premiera Morawieckiego, które wypowiedział na początku pandemii "Drodzy Państwo, rzeczywistość przed pandemią minęła i już jej nie będzie, rzeczywistość po pandemii już będzie inną rzeczywistością." Myślałem, ze to JA jestem jasnowidzem, ale nie podejrzewałem, że premier Morawiecki. Druga rzecz jest taka, że premier powiedział kilkukrotnie, że "to co już przeszliśmy w kraju z walką z pandemią spowoduje na pewno kryzys najgłębszy od II wojny światowej."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
29 grudnia 2020r. o 9:24
ja pierdzielę!!!!!!

to już ''rasija'' czy jeszcze Polska?

a może jak zwykle nocą :] przeszła ustawa że my teraz to ''polsza'' :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
4 stycznia 2021r. o 18:33
zdrastwÓjta tawariszczi ...:]


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego