Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

211
skorn
30 stycznia 2021r. o 17:58
Horus napisał(a): [pisano ci tu wprost że ''podkładałeś świnie'' dawnemu moderatorowi? nie było tak?...nie pisali ci o tym ?

Kto pisał? Jakieś zbynki spod tyldy albo inny nadskakujący ci lizus. Może ty się wylogowałeś i napisałeś. Konkrety, dowody.

Horus napisał(a): zaprzeczysz że do pewnej bolecnautki pisałeś na forum ''piz...o'' ?

Zaprzeczę, chyba że zmieniłeś płeć i stałeś się bolecnautką. ; )


Podstawowe pytanie - czemu w dyskusji odwołujesz się do osób, których od lat nie ma na forum i które nie są stanie powierdzić twoich wymysłów? Może znajdź jakichś obecnych tu piszących i niech potwierdzą twoje fantazje. Logujących się.

O twojej "popularności" najlepiej świadczy fakt, że wszyscy mieli w dupie twoje noworoczne życzenia. Prawidłowo. ; )


<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowoszary Wilec niezalogowany
30 stycznia 2021r. o 18:30
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
30 stycznia 2021r. o 18:36
skorn napisał(a):
Horus napisał(a): [pisano ci tu wprost że ''podkładałeś świnie'' dawnemu moderatorowi? nie było tak?...nie pisali ci o tym ?

Kto pisał? Jakieś zbynki spod tyldy albo inny nadskakujący ci lizus. Może ty się wylogowałeś i napisałeś. Konkrety, dowody.

Horus napisał(a): zaprzeczysz że do pewnej bolecnautki pisałeś na forum ''piz...o'' ?

Zaprzeczę, chyba że zmieniłeś płeć i stałeś się bolecnautką. ; )


Podstawowe pytanie - czemu w dyskusji odwołujesz się do osób, których od lat nie ma na forum i które nie są stanie powierdzić twoich wymysłów? Może znajdź jakichś obecnych tu piszących i niech potwierdzą twoje fantazje. Logujących się.

O twojej "popularności" najlepiej świadczy fakt, że wszyscy mieli w dupie twoje noworoczne życzenia. Prawidłowo. ; )



nie podniecaj się bo ci żylak jakiś pęknie...:]

to że tak pisałeś do jakichś bolecnautek to fakt ...
są tu takie wpisy ...z oczywistych względów sam ich nie odszukasz i nie wkleisz bo runęła by twoja ''legenda'' którą tu starasz się budować...
po to właśnie mam ''ipeenek'' :]
by twoje kłamstwa równać z glebą ...hahaha..
jednej z tych do których tak chamsko się odnosiłeś możliwe że nie ma...druga jest i ty dobrze o tym wiesz ...;)

wszystko ma swój czas korniszonku ...;) wszystko...:]

teraz zmieniłeś taktykę?...teraz to niby ja ci o tym pisałem że podkładałeś ''świnię '' moderatorowi?
że jakiś ''lizus'' zbynek''?

a jak z tym któremu obecnie liżesz rowek? lizusie...hahaha
czy to nie czasem on obiecywał ci ''wpier....l'' za wyzywanie dawnego moderatora od ''faszystów''?

a może i ja to pisałem ???? :] :]
a może po prostu tak nie było?...:]


korniszonku ..nie błaznuj...;)

a co do życzeń ...nie dla jakiejś wyimaginowanej sobie teraz przez ciebie popularności złożyłem życzenia...
zrobiłem to co robią w takich sytuacjach ludzie normalni ...

a to czy mieli to ''w dupie'' to już nie moja sprawa i nie muszę tego oceniać...
ale ty owszem ...;)

to chyba ze złości że w tych życzeniach ciebie nie wymieniłem ale zrozum ...na to musisz sobie zasłużyć a...nie zasłużyłeś ...
byłeś bowiem niegrzeczny...bardzo niegrzeczny chłopczyk...:]


zapytaj koleżkę z którym na zmianę sobie ''liżecie'' to i owo :] ilu to bolecnautów i bolecnautek w jednym z tematów napisało że ma ze mną ''problemy''?


korniszonku ...chłopcze ...:]

cienias jesteś i tyle ...:]

co zrobisz ?...wylogujesz się i będziesz tu pluł po raz kolejny?...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawobrązowa Abelia niezalogowany
30 stycznia 2021r. o 19:00
Horus, to dawaj konkretnie, bo inaczej kolejny raz potwierdzisz, że jesteś kłamcą, jestem bardzo ciekawy, jakie to świnie podkładał, bo czytam to forum od lat i nie przypominam sobie. I które bolecnautki wyzywał, bo pamiętam tylko, że DP nazywał dzbanem, zresztą na jej prośbę, bo napisała, żeby mówić do nie "dzbanie".

Dawaj konkrety.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
30 stycznia 2021r. o 19:10
~~Rudawobrązowa Abelia napisał(a): Horus, to dawaj konkretnie, bo inaczej kolejny raz potwierdzisz, że jesteś kłamcą, jestem bardzo ciekawy, jakie to świnie podkładał, bo czytam to forum od lat i nie przypominam sobie. I które bolecnautki wyzywał, bo pamiętam tylko, że DP nazywał dzbanem, zresztą na jej prośbę, bo napisała, żeby mówić do nie "dzbanie".

Dawaj konkrety.


zapytaj skorna ...
tylko on zna ''konkrety''...;)
może akurat ci odpowie...
może ci przypomni chociaż wątpię bo on taki ''zapominalski'' ...hahaha

jak sam /a :] widzisz on sam nie wspomniał o ty jak widzę pamiętasz..;)

czego oczekujesz?
że ''pstrykniesz palcem'' a ja tu będę coś udowadniał?

jak wcześniej napisałem ...wszystko ma swój czas...

jak to co za chwilę sam/a napiszesz..
nic tym nie zyskasz...;)
ale pisz...:]

przecież po to się tu ....''abelio'' -hahaha - pokazałeś/aś ...:]

''abelia'' :]...a to dobre...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawobrązowa Abelia niezalogowany
30 stycznia 2021r. o 19:17
To po ch.uj piszesz takie kłamstwa.

Nic takiego nie było, bo pamiętam tamte czasy. Czy ty jesteś normalny pisząc i powielając takie kłamstwa ? Co chcesz przez to osiągnąć ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
30 stycznia 2021r. o 19:30
~~Rudawobrązowa Abelia napisał(a): To po ch.uj piszesz takie kłamstwa.

Nic takiego nie było, bo pamiętam tamte czasy. Czy ty jesteś normalny pisząc i powielając takie kłamstwa ? Co chcesz przez to osiągnąć ?


udowodnij mi że to kłamstwa...;)

zapytaj może koniszonka -jak już się zaloguje- :) co on chce tu osiągnąć powielając kłamstwa o mnie ..
wtedy popiszemy ...

on mnie tak nienawidzi że zapewne ci wyjaśni ...:]


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawobrązowa Abelia niezalogowany
30 stycznia 2021r. o 19:45
Horus napisał(a):
~~Rudawobrązowa Abelia napisał(a): To po ch.uj piszesz takie kłamstwa.

Nic takiego nie było, bo pamiętam tamte czasy. Czy ty jesteś normalny pisząc i powielając takie kłamstwa ? Co chcesz przez to osiągnąć ?


udowodnij mi że to kłamstwa...;)

zapytaj może koniszonka -jak już się zaloguje- :) co on chce tu osiągnąć powielając kłamstwa o mnie ..
wtedy popiszemy ...

on mnie tak nienawidzi że zapewne ci wyjaśni ...:]


Żałosne. Z tego co pamiętam nie podobała ci się moderacja tego człowieka. Równie dobrze ja mogę napisać, że podkładałeś mu świnie, żeby nie był już moderatorem. I teraz mi udowodnij , że tak nie było.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.