Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

22258
#Horus nieaktywny
30 stycznia 2021r. o 20:03
~~Rudawobrązowa Abelia napisał(a):
Horus napisał(a):
~~Rudawobrązowa Abelia napisał(a):


Żałosne. Z tego co pamiętam nie podobała ci się moderacja tego człowieka. Równie dobrze ja mogę napisać, że podkładałeś mu świnie, żeby nie był już moderatorem. I teraz mi udowodnij , że tak nie było.


jak widzę nawet trochę pamiętasz...
szkoda że nie wszystko...;)

ale dobrze pamiętasz...nie podobała mi się moderacja ''tego człowieka''
pamiętasz dlaczego?
jeśli jedno pamiętasz to i napiszesz dlaczego mi się nie podobała...

ale napisać że ja mogłem mu podkładać ''świnie'' nie napiszesz bo ja co myślałem to pisałem bezpośrednio na forum ...
zresztą mnie nigdy nie interesowała ta funkcja a korniszona owszem ...
musiała bo nigdy tu na forum nie zaprzeczył...

i co tu jest ''żałosne''?
jedynie to kiedy widzę jak lawirujesz...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawobrązowa Abelia niezalogowany
30 stycznia 2021r. o 20:24
Horus napisał(a): ale napisać że ja mogłem mu podkładać ''świnie'' nie napiszesz bo ja co myślałem to pisałem bezpośrednio na forum ...
zresztą mnie nigdy nie interesowała ta funkcja a korniszona owszem ...
musiała bo nigdy tu na forum nie zaprzeczył...

i co tu jest ''żałosne''?
jedynie to kiedy widzę jak lawirujesz...:]


To jest po prostu obrzydliwe co robisz. Człowiek nie żyje a ty wypisujesz takie bzdury. Podkładanie świni" w jaki sposób miałby to robić i po co ? Bo chciał być moderatorem i jaki to ma związek ? Po co powielasz takie kłamstwa, wytłumacz, bo mi się w głowie nie mieści, że można być takim kłamcą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawa Fuksja niezalogowany
30 stycznia 2021r. o 20:58
skorn napisał(a):
Horus napisał(a): [pisano ci tu wprost że ''podkładałeś świnie'' dawnemu moderatorowi? nie było tak?...nie pisali ci o tym ?

Kto pisał? Jakieś zbynki spod tyldy albo inny nadskakujący ci lizus. Może ty się wylogowałeś i napisałeś. . ; )



Skornie , zbynka to ty możesz w dupę pocałować .Proszę nie wycieraj swojej parszywej mordy nickiem zbynek .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
30 stycznia 2021r. o 20:58
~~Rudawobrązowa Abelia napisał(a):
Horus napisał(a): ...
jedynie to kiedy widzę jak lawirujesz...:]


To jest po prostu obrzydliwe co robisz. ....


Wyrwane z kontekstu , ale jakże prawdziwe :D

Kiedy rozprawa bogu , pyta publicznie cham i prostak , kłamca i złodziej ?

Kmiot , d.ebi i sk... wiel ?

Kiedy Tchórzu pierwszej maści ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
30 stycznia 2021r. o 21:07
~~Zielonkawa Fuksja napisał(a):
skorn napisał(a):
Horus napisał(a): [pisano ci tu wprost że ''podkładałeś świnie'' dawnemu moderatorowi? nie było tak?...nie pisali ci o tym ?

Kto pisał? Jakieś zbynki spod tyldy albo inny nadskakujący ci lizus. Może ty się wylogowałeś i napisałeś. . ; )



Skornie , zbynka to ty możesz w dupę pocałować .Proszę nie wycieraj swojej parszywej mordy nickiem zbynek .


on dobrze o tym wie...:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
30 stycznia 2021r. o 21:32
No i bogu tradycyjnie mnie olał ... zadający pytania w zbożu inaczej , tańczący inaczej , jak Kevin sam w domu , jak głos szarańczy " W pustyni i puszczy " .

Qurde chyba muszę skończy z prozą i poezją bo bardziej mnie dobija , jak alkohol :D

Dobrej nocy Bracia Lachy i Wam Siostry Słowianki :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
30 stycznia 2021r. o 22:21
~~Rudawobrązowa Abelia napisał(a):
Horus napisał(a):

To jest po prostu obrzydliwe co robisz. Człowiek nie żyje a ty wypisujesz takie bzdury


co tu jest ''obrzydliwe''?
czy ja słowem naruszyłem pamięć o nim?
jakie bzdury wypisuję?

pisałem o korniszonie i jego tekstach o ''faszystach''

ale to jak widzę to nie jest dla ciebie obrzydliwe...;)
strach cię paraliżuje ?

więc co tu jęczysz?...:]

dlaczego ani słowem nie wspominasz dlaczego nie ceniłem go jako moderatora?

na marginesie tak by ci ulżyło ...korniszon byłby gorszy..:]
dlatego nie jest i nie będzie...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawobrązowa Abelia niezalogowany
30 stycznia 2021r. o 22:54
Horus napisał(a): co tu jest ''obrzydliwe''?
czy ja słowem naruszyłem pamięć o nim?
jakie bzdury wypisuję?

pisałem o korniszonie i jego tekstach o ''faszystach''

ale to jak widzę to nie jest dla ciebie obrzydliwe...;)
strach cię paraliżuje ?

więc co tu jęczysz?...:]

dlaczego ani słowem nie wspominasz dlaczego nie ceniłem go jako moderatora?

na marginesie tak by ci ulżyło ...korniszon byłby gorszy..:]
dlatego nie jest i nie będzie...:]


A co mnie obchodzi za co taki kmiot jak ty kogo nie ceni ? Napisałeś kłamstwo o "podkładaniu świni" teraz udajesz, że nie ma tematu. Zakłamaniec.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza