Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Sczerniała Tunbergia niezalogowany
25 maja 2019r. o 21:20
Ja chromole co za żałosny pieniacz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
25 maja 2019r. o 21:22
~~Biskupi Gajowiec napisał(a):

ale że to tylko forum niewiele sobie z tego robiliśmy i nadal nie robimy :)

ciebie takie sprawy nadzwyczaj pobudzają do działania i pisania ...
jak to o tym jak to komuś ''zaglądam w okna'' :]

masz na myśli może skorna?...wszak to parter i niezbyt wysoki ...;)


Aaa czyli w tej sprawie to tylko forum ... Rozmawiałam z właścicielką więc wiem o sprawie z pierwszej ręki. Też to, jak twoja córka była do niej chamska i opryskliwa.

A jak pijana Panna pisze posty od rzeczy to jest "aż forum" : ).

Pisałam o oknach altera i udowodniłam ci , że w nie zaglądasz , bo sam o tym pisałeś na forum. Nie wiem jakie okna ma skorn, ale widzę, że aż cię korci, żeby o nim poplotkować, plotkarzu donosicielu : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrązowa Macierzanka niezalogowany
25 maja 2019r. o 21:57
~~Biskupi Gajowiec napisał(a): ...
a ja że daleki jestem od twoich ''idei'' zrobiłem to co powinienem zrobić o wiele wcześniej ...

... a ja wciąż Cię kocham głupku , Głupia Papugo... :) Powiedz mi kto , jeśli nie Przyjaciel będzie z Tobą szczery ?:) ... Ale ładnie napisane ... widzę w Tobie pewnego rodzaju konsekwencje i koło fujara a mi lata Twa buńczucznośĆ jaką się ekscytuje Droga DP :) , ale trzymaj się tej ścieszki i nie daj się ZAPROGRAMOWAĆ . Tyle tylko , że żydowskie ścierwomedia Ci nie służą , a Promień ... masz dopiero znaleść i nie ma to nic wspólnego z biologią .

Mówiłem Ci już coś o reinkarnacji męska Qurwo , bo stary jestem i pamięć już nie ta :)

Bracia Lachy , i Wy piękne Słowianki ja głupia Pannazdzieckiem proszę Was na Czerniaka

Dobranoc :)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biskupi Gajowiec niezalogowany
25 maja 2019r. o 22:05
jesteś tak tępa że nie dociera do ciebie to co pisałem jakiś czas temu
jeśli się jest u klienta i chce się zapalić papierosa to się wychodzi ...zawsze tak robię
tam był balkon więc nie miałem z tym najmniejszego problemu a jeśli prawie naprzeciw mam to o czym pisałem to co?...mam zamknąć oczy?

na marginesie ...wiesz gdzie mieszka alter?zapewne nie a ja wiem tak jak wiem gdzie mieszka skorn ...czy to kiedykolwiek wykorzystałem ?

a teraz napisz kobiecino czy kiedykolwiek i gdziekolwiek napisałem coś co mogłoby komuś pomóc w uzyskaniu adresu ...
więc twoje pierdzielenie o plotkarzu kieruj w inną stroną a którą zapewne się domyślasz ...

tylko ty pierdzielisz o tym moim ''plotkowaniu '' a gdybyś wiedziała kogo znam ,z kim rozmawiam i co też wiem dotarło by do ciebie jak ''strzelasz'' raz za razem w płot ...

jesteś też chyba jedyną tu osobą która pisze jakie to brednie o niej ponoć pisałem swoich bredni jednocześnie nie widząc ...

dlatego przypominasz mi tu ''babinę z warzywniaka'' :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biskupi Gajowiec niezalogowany
25 maja 2019r. o 22:07

Pannazdzieckiem .................. o 1:01


Pannazdzieckiem

Postów: 12091

Odnoszę wrażenie Skornik , że za dużo d.up łazi Ci po głowie ( nie przejmuj się , to normalne u facetów :) ) Czemuś nie odpowiedział na sugestie Papugi , tylko jakieś pierdo. lety tutaj wklejasz ? Zawsze byłem komuchem i nie zamierzam zmieniać poglądów , krwią zapłacę jeśli trzeba będzie ... do spóły z narodowcami , a znam i cenię sobie kilku ... prostych i szczerych Ludzi , i niech Cię ręka boska broni nazywać Ich ... wzorem Ziemkiewicza ... Polactwem ... bo w pysk

Dobranoc :)
Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź


skorn ........................ o 15:59


skorn

Postów: 10490

Ty, złodzieju, trzymaj się ode mnie z daleka, zarówno na forum jak i poza nim. O nic mnie nie pytaj i nie komentuj moich wypowiedzi. Zrozumiałeś? Bo odnajdę wszystkich tych, którym nie oddałeś pieniędzy i wtedy zaczniesz cienko śpiewać.


:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biskupi Gajowiec niezalogowany
25 maja 2019r. o 22:13
~~Żółtobrązowa Macierzanka napisał(a):
~~Biskupi Gajowiec napisał(a): ...
a ja że daleki jestem od twoich ''idei'' zrobiłem to co powinienem zrobić o wiele wcześniej ...

... a ja wciąż Cię kocham głupku , Głupia Papugo... :) Powiedz mi kto , jeśli nie Przyjaciel będzie z Tobą szczery ?:) ... Ale ładnie napisane ... widzę w Tobie pewnego rodzaju konsekwencje i koło fujara a mi lata Twa buńczucznośĆ jaką się ekscytuje Droga DP :) , ale trzymaj się tej ścieszki i nie daj się ZAPROGRAMOWAĆ . Tyle tylko , że żydowskie ścierwomedia Ci nie służą , a Promień ... masz dopiero znaleść i nie ma to nic wspólnego z biologią .

Mówiłem Ci już coś o reinkarnacji męska Qurwo , bo stary jestem i pamięć już nie ta :)

Bracia Lachy , i Wy piękne Słowianki ja głupia Pannazdzieckiem proszę Was na Czerniaka

Dobranoc :)


OHO ...rureczka ''mientka''?
już nie jakaś tam panna tylko macierzanka?


:]

hahahaha czy to czasem nie jest naruszenia ciszy wyborczej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
25 maja 2019r. o 22:16
Wystarczy mi, że pisałeś na forum co widziałeś na balkonie altera. To się nazywa - plotkowanie.

"Babina z warzywniaka" - znam kilka miłych pań pracujących w warzywniakach, nie wiem co do nich masz,ale to twój problem.

Tak samo jak to, że śmiejesz się ze swojej żony i córki, że muszą pracować na kasie w supermarketach. Sobie wystawiasz świadectwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biskupi Gajowiec niezalogowany
25 maja 2019r. o 22:29
bądź precyzyjniejsza lub jak ty byś to napisała -nie kłam :]
nie altera a jego żonę a to chyba różnica
przypominam ci że pisałem też kiedyś jak to w Polo Markecie stałem zaraz za nim w kolejce kiedy dzieciakom kupował banany ...
chcesz wiedzieć jakim autem odjechał spod sklepu? :]

szukasz na siłę sensacji może więc zajrzyj na ''pudelka'' bo strony ''racjonalisty'' raczej ci nie polecam z oczywistych względów

czy ja się śmieję z ekspedientek?
błądzisz myląc je z tymi których przywary do ciebie idealnie pasują ...
w przerwie pomiędzy sprzedaż ą marchewki i szczypiorku obrabiają dup.sko sąsiadce ...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza