Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Ultramarynowa Rogownica niezalogowany
11 listopada 2019r. o 21:19
ja wiem co piszę ...
nic mi się nie ''wymksnęło'' ale jeśli tak uważasz to proponuję ci zgłoś się na oskarżyciela posiłkowego ...

po filmie wrócę ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ultramarynowa Rogownica niezalogowany
11 listopada 2019r. o 22:51
Nie jestem szpecem od prawa i nie domyślam się niestety :)

i to jest to co gubi ignorantów i chamów ...

I myślę sobie , że są też Tacy , co dalej , podobnie , jak ja chcieli by się ze sobą skumać :)

Może brakuje Im odwagi , kiedy ma się do czynienia z " preferowaną kulturą "

Sądy mi nie straszne . Screny wystarczą ... powód Kazimierz


co za niespójny bełkot...:]
ale pamiętam kiedy ten który dzisiaj spuściwszy z tonu nazywa mnie ''gnojem'' a swego czasu pisał np. ...''jak miło mieć do czynienia z mądrymi ludzmi''
nie było tak? :] to tylko jeden z przykładów ...

przed laty nie było takiej ''chamówy'' bo trzymał takich jak ty za mordy np. niejaki Hegemon (do dzisiaj pamiętam jego słowa kierowane bezpośrednio do mnie a o których nigdy się nie dowiecie )
za jego czasów ,za czasów Izy ,Virgo , można tu było spokojnie ,rzeczowo pisać ....
to byli ludzie na poziomie ...
porównując tamte czasy do dzisiejszych w skali do 10 to czas miniony -10 obecny -1


'''Każde dobre słowo , czy zdanie świadczy o intencjach , a moją intencją jest , żeby Bolec info było , jak kiedyś , kiedy nie było takiej chamówy ''
,
w tej'' intencji'' dla poprawienia jakości forum pisze publicznie ''męska qurwo'' i ostatnio ''gnoju'' :]


''Poznałem kilka osób dzięki portalowi ... naszemu lokalnemu i za to wdzięczny jestem Redakcji .''

dzięki temu portalowi dzisiaj kilka osób woli się nie przyznawać do tej znajomości...hhahahaha


''I myślę sobie , że są też Tacy , co dalej , podobnie , jak ja chcieli by się ze sobą skumać :)''

Może brakuje Im odwagi ,''

nawet alter i skorn nie dają się namówić na wspólne wypicie piwa ...a może po prostu się wstydzą przyznać do takiej ''znajomości'' :]

Miłego wieczoru Wam życzę i uciekam na " Racjonalistę " ...

z takim chamstwem jakim tu się popisujesz tam nie masz szans na przetrwanie ...hahahaha

tik-tak...tik - tak...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Purpurowa Gipsówka niezalogowany
11 listopada 2019r. o 22:57
~~Ultramarynowa Rogownica napisał(a): ja wiem co piszę ...
nic mi się nie ''wymksnęło'' ale jeśli tak uważasz to proponuję ci zgłoś się na oskarżyciela posiłkowego ...

po filmie wrócę ...;)


Nie wiesz o czym piszesz nerwowy januszu, z wiedzą podstawową o prawie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
11 listopada 2019r. o 23:02
~~Ultramarynowa Rogownica napisał(a):

tik-tak...tik - tak...:]




<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ultramarynowa Rogownica niezalogowany
11 listopada 2019r. o 23:07
nie czaisz prostej ironii?
to co napisałem o ''oskarżycielu posiłkowym'' cię rozbawiło a to?


kc 26 października 2019r. o 11:34


kc

Postów: 2678

Emem, może zleciłbyś któremuś ze swoich dziennikarzy relację z rozprawy w której falco pozwał Pannęzdzieckiem za jego tekst na Bolec.Info ? W końcu by się coś ciekawego zadziało na forum.

relacja z rozprawy ...hahahahaha
zlecenie dla dziennikarza?

dlatego też wcześniej proponowałem jakąś pikietę ...wiesz ...
transparenty , plakaty ...obowiązkowy megafon i okrzyki -''brońmy panny ''
albo lepiej -''precz z Falco'' :]


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ultramarynowa Rogownica niezalogowany
11 listopada 2019r. o 23:22
skorn napisał(a):
~~Ultramarynowa Rogownica napisał(a):

tik-tak...tik - tak...:]



https:/


Pannazdzieckiem....................................


Pannazdzieckiem

Postów: 12359



skorn napisał(a): To ile juz podpisów zebrałeś jesli ......................................



Wiem , że mnie tu nie lubisz Skornik , nikt w zasadzie mnie nie lubi :)


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.

tik-tak...tik - tak....:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwona Portulaka niezalogowany
12 listopada 2019r. o 14:38


Minister środowiska Jan Szyszko powiedział, że jest dumny ze sprawy "córki leśniczego". Na antenie Polskiego Radia podziękował Polsatowi za ujawnienie nagrania z kopertą i wspominał zamordowaną przez komunistów Danutę Siedzikównę "Inkę". – To jest córka leśnika – wyjaśnił.

– Jestem z tego swego rodzaju naprawdę dumny, dlatego że zwrócono uwagę na zawód leśnika. Chcę panu powiedzieć, że córka leśnika to "Inka" i tej "Ince" postawiliśmy nie tak dawno pomnik, a to była dziewczyna, która pracowała jako córka leśniczego na terenie Nadleśnictwa Narewka, a później na terenie Nadleśnictwa Miłomłyn i tam została aresztowana – mówił Szyszko .


Pytany, co było w kopercie, Szyszko stwierdził, że pieniądze .dla min. Błaszczaka na pomnik . Dodał, że podobnych sytuacji, w których ktoś prosi o przekazanie dalej listu, jest w Sejmie bardzo dużo. – Ja to przekazuję, ale naprawdę nie zaglądam do środka, niech pan mi wierzy – powiedział dziennikarzowi minister. Podziękował również telewizji Polsat, która ujawniła nagranie jego rozmowy z szefem MSWiA Mariuszem Błaszczakiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoszara Funkia niezalogowany
13 listopada 2019r. o 16:07
Pierwszy Polak bez wiz jeż w USA
Prawdziwy prekursor - Ojciec założyciel - Kolumb !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo