Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Złotawy Przypołudnik niezalogowany
14 listopada 2019r. o 16:39
kc

Postów: 2678

Emem, może zleciłbyś któremuś ze swoich dziennikarzy relację z rozprawy w której falco pozwał Pannęzdzieckiem za jego tekst na Bolec.Info ? W końcu by się coś ciekawego zadziało na forum.


EMEM NIE POSŁUCHAŁ I ''DU.PA'' Z TWOICH MARZEŃ ...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
14 listopada 2019r. o 16:58
A twój kolega z wojska gdzie? W więzieniu? : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rumiana Inkarwilla niezalogowany
14 listopada 2019r. o 17:03
a ty co tu znowu?
jaki kolega i z jakiego wojska?
nie pamiętasz jak pisałem ci że miałem wojska na tyle w domu że sam nie musiałem ''służyć''? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowa Smagliczka niezalogowany
14 listopada 2019r. o 17:42
skorn napisał(a): A twój kolega z wojska gdzie? W więzieniu? : )


mało brakowało a jego by posadzili
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rumiana Inkarwilla niezalogowany
14 listopada 2019r. o 17:47
ojojojoj....:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowobiała Tibuchina niezalogowany
14 listopada 2019r. o 17:53
ooooooooo dwóch na bolec info
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatny Klon niezalogowany
14 listopada 2019r. o 19:40
Ja , niżej podpisany , Piotr Różański, oświadczam publicznie , że przepraszam osobę o nicku " Falco " za znieważające słowa , których użyłem wobec niego w trakcie prowadzenia różnego rodzaju dyskusji na forum Bolec.info


Piotr Różański , alias Pannazdzieckiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Myszaty Łubin niezalogowany
14 listopada 2019r. o 20:20
ciekawe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.