Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

W góry czy nad morze - odwieczny dylemat?

~ niezalogowany
8 lipca 2015r. o 12:16
tu i tu są teraz tłoki :) jadę nad morze bo mam bliżej i taniej. Myślę że cena odgrywa ostatnio największą rolę w wyborze wakacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13783
#szocik nieaktywny
8 lipca 2015r. o 12:19
Polecam wam władysławowo. Właśnie wróciłem z http://www.albatros.gda.pl/ pensjonatu blisko morza w dobrej cenie i warunkach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lipca 2015r. o 15:37
szocik napisał(a): Polecam wam władysławowo. Właśnie wróciłem z http://www.albatros.gda.pl/ pensjonatu blisko morza w dobrej cenie i warunkach.


Temperatura wody 19 stopni - ciepły Bałtyk.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kamil niezalogowany
12 lipca 2015r. o 21:18
Zgadzam się w pełni z emmą, wakacje kojarzą mi się głównie z opalaniem się na południu, w góry lubię jeździć w zimie i to najchętniej we francuskie Alpy, bo w Polsce to niestety nie ta klasa stoków narciarskich i po 5 minutach robi się nudno. Chorwacja jest przepiękna, jak całe zresztą Bałkany, w Grecji też byłem i nie mam najlepszego zdania o tamtejszych plażach publicznych zaśmieconych dziesiątkami tysięcy niedopałków po papierosach, ale jeśli chodzi o liczebność atrakcji turystycznych jest tam wręcz idyllicznie. Sercem najbliżej jest mi do Czarnogóry, byłem tam w zeszłym roku z Wytwórnią Wypraw na dwutygodniowym wyjeździe i jedyne co mi się nie podobało, to że cała przygoda trwała tak krótko, Czarnogóra absolutnie najlepsza!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aron niezalogowany
23 października 2015r. o 12:22
A ja wolę wypoczywać w górach. Morze równiez jest ok ale na kilka dni a nie na przykład na cały tydzień.Należę do bardzo aktywnych osób i nad morzem na plaży po prostu się nudzę. W górach raczej się nie da bo można zawsze pojeździć na nartach albo wybrać sie na snowboard.
Polecam Białkę Tatrzanską.Jest spokojniej niż w Zakopanem, dobre stoki oraz termy: http://www.termabialka.pl/ - które sa szczególnie przyjemne zimą kiedy móżna skorzystać z zewnętrznych ciepłych basenów .Mega przyjemne. Śnieg a Wy wygrzewacie się w ciepłej wodzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 października 2015r. o 16:38
Jedź do Chorwacji i bedziesz miał i góry i morze w jednym miejscu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14252
#lemoniada nieaktywny
20 listopada 2015r. o 21:03
u nas morze zawsze wygrywa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 listopada 2015r. o 22:43
A może ktoś z Was poleci jakieś miejsce nie daleko w górach u sąsiadów Czechów? Nie drogo ,nie daleko od nas,chodzi o mile spędzony czas z dziećmi,sanki i takie tam.. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza