Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Współorganizuj Bolesławieckie MOTO SHOW
~łobuz niezalogowany
7 marca 2015r. o 8:13
Będę tam będę. Mam nadzieje ze będzie jeszcze więcej maszyn niż w tamtym roku. A trochę było. Fajna była impreza i napewno trzeba ja kontynuować. Pozdr.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kwaśny niezalogowany
7 marca 2015r. o 9:54
Hahaha ani złotówki wam nie dam, ale mogę was wesprzeć swoim BMW przygotowanym do driftu tylko musicie mi zatankować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Fred niezalogowany
7 marca 2015r. o 10:31
~Kwaśny napisał(a): Hahaha ani złotówki wam nie dam, ale mogę was wesprzeć swoim BMW przygotowanym do driftu tylko musicie mi zatankować.


Nie dasz bo nie masz sępie!!!!! I schowaj to swoje BMW na złom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
7 marca 2015r. o 10:35
wspaniała inicjatywa !! oczywiście jak rok temu przybędę moim 1.9 tdi :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zakochana niezalogowany
7 marca 2015r. o 11:57
I ja tez bede.. taka już tradycja :-) już szykuje kombinezonki i otwieram powoli sezon :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
7 marca 2015r. o 12:13
nie będe wspierał waszej zabawy bo wolę sobie zatankować i też powarcze,,musicie znależć sponsora[frajera]co wam zafunduje wache i kiełbache,ja leje w swoje kotły i gardło miłego warczenia za nie moje. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~łobuz niezalogowany
7 marca 2015r. o 12:50
~klucz-nick napisał(a): nie będe wspierał waszej zabawy bo wolę sobie zatankować i też powarcze,,musicie znależć sponsora[frajera]co wam zafunduje wache i kiełbache,ja leje w swoje kotły i gardło miłego warczenia za nie moje. :P

nie musisz sie tlumaczyc ze nie chcesz dac kasy. nikt cie nie zmusza. chociaz pewnie wpadniesz zobaczyc za nieswoje jak wyszla impreza za pieniadze frajerow... taki swiat ze sa normalni ludzie i buraki ..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
7 marca 2015r. o 13:40
~łobuz napisał(a):
~klucz-nick napisał(a): nie będe wspierał waszej zabawy bo wolę sobie zatankować i też powarcze,,musicie znależć sponsora[frajera]co wam zafunduje wache i kiełbache,ja leje w swoje kotły i gardło miłego warczenia za nie moje. :P

nie musisz sie tlumaczyc ze nie chcesz dac kasy. nikt cie nie zmusza. chociaz pewnie wpadniesz zobaczyc za nieswoje jak wyszla impreza za pieniadze frajerow... taki swiat ze sa normalni ludzie i buraki ..
nie zapomnij swoją bmw przyjechać buraku,bo ja na takie impry mam w-y-j-e-b-a-n-e pewnie na off road pojade swoim wielkim ?,/,/,/,/,/,/,/,/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.