Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Proza. Książki ulubione.

2900
#falco nieaktywny
17 marca 2015r. o 20:56
wszystkie trzy Jasienicy mam również...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13051
#Virgo nieaktywny
17 marca 2015r. o 20:57
Wskazówki dla pokoleń...wnioski po przeczytaniu..Zarówno Garlicki jak i Jasienica ( pseudonim)

Są ludzie, którzy swym charakterem niszczą to co zbudowali rozumem, więc niech nie ranią tych ,których nie mogą zabić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
17 marca 2015r. o 20:59
które wydanie masz?...bordowe czy niebieskie?
ja niebieskie :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
17 marca 2015r. o 21:03
falco napisał(a): wszystkie trzy Jasienicy mam również...


Masz? hehe... Przeczytałeś? Jeżeli tak to, może wrażenia z lektury? :D


Dopisane 17.03.2015r. o godz. 21:00:

falco napisał(a): które wydanie masz?...bordowe czy niebieskie?
ja niebieskie :)


Może tęczowe? ;)


Dopisane 17.03.2015r. o godz. 21:02:

Virgo napisał(a): Wskazówki dla pokoleń...wnioski po przeczytaniu..Zarówno Garlicki jak i Jasienica ( pseudonim)


Również dotyczące duchowości człowieka? Sensu istnienia, wiary, miłości? A może to tylko zimne daty, i fakty historyczne? :)


Dopisane 17.03.2015r. o godz. 21:03:

Oczywiście, że do takich książek z pewnością się powraca... Jak do encyklopedii? ;)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13051
#Virgo nieaktywny
17 marca 2015r. o 21:06
Wydanie , do którego zawsze wracam (Jasienica) to wydawca PIW Warszawa - 1986 rok. Piękne wydanie , piękna oprawa. Wracając do Jasienicy - polecam dla zainteresowanych "Dwie drogi"..(1992) oraz "Polska anarchia" (1989).

Dla tych , którzy lubią historię , politykę , polecam "Druga wojna swiatowa" - materiały zaczerpnięte ze źródel Wywiadu Wojskowego Departamentu Wojny w Waszyngtonie (1990).

Są ludzie, którzy swym charakterem niszczą to co zbudowali rozumem, więc niech nie ranią tych ,których nie mogą zabić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
17 marca 2015r. o 21:09
podaj źródło cytatu a dam ci spokój bo nie wierzę że taki tekst potrafiłeś sam napisać... :D
ot co...

''tęczowe '' wydanie?...co masz na myśli? :D


Dopisane 17.03.2015r. o godz. 21:09:

a ja polecam wszystkim książkę Roberta Stilmarka -''Spadkobierca z Kalkuty''

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
17 marca 2015r. o 21:10
falco napisał(a): podaj źródło cytatu a dam ci spokój bo nie wierzę że taki tekst potrafiłeś sam napisać... :D
ot co...


To oczywiste, że to opis książki, z witryny książkowej. Myślałem, że to jest w zestawieniu z frontem książki oczywiste :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13051
#Virgo nieaktywny
17 marca 2015r. o 21:11
alter napisał(a): Oczywiście, że do takich książek z pewnością się powraca... Jak do encyklopedii? ;)


Alterze , załozyłeś temat , uważam ,że dobry.
Ale takimi komentarzami , jak wyżej , sam psujesz atmosferę. Najpierw trzeba przeczytac , potem silic sie na kpiarski ton. To nie encyklopedia, to historia , której tak zażarcie starasz się bronić. Więc proponuję - spasuj z nikomu niepotrzebną ironią.

Są ludzie, którzy swym charakterem niszczą to co zbudowali rozumem, więc niech nie ranią tych ,których nie mogą zabić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.