Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławieccy żołnierze świętowali
~koral niezalogowany
22 marca 2015r. o 16:27
A ja myślałem, że żołnierze z Bolesławca to tylko namioty na festyny w Gromadce umieją rozkładać, a popatrz oni nawet maszerować potrafią.

Bez żołnierzy służby zasadnicze wyglądają jak ofermy :D :D

Ja też służyłem 2 lata i jakoś emerytury z tego nie będzie.

Co do obronności to cienko to dzisiaj widzę, tak, że parady wam tylko pozostają i czekanie na godziwe emerytury, na które my pracujemy. :>
CIENIZNA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Armia zbawienia niezalogowany
22 marca 2015r. o 16:30
Komu potrzebne takie wojsko ?
Żenada , wstyd , hańba .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Antywojskowy niezalogowany
22 marca 2015r. o 18:07
Nie mam zaufania do wojskowych, może dlatego że mają obok mnie działkę ogrodniczą i spalają różne odpady, smrodzą nie licząc się z innymi użytkownikami. Mama, gdy zwróciła mu uwagę, to wyzwał ja od kur. i pi... Pewnie teraz takie tylko wojsko mamy. Zero szacunku dla drugiego człowieka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 marca 2015r. o 18:09
~ napisał(a): Oczami wyobrazni widzę jak żołnierze opuszczają jednostkę wojskową o 15.00 ...już nawet nie myślę o szpiegach :D ale o zwykłych złomiarzach ,którzy przy takiej ochronie(inwalidzi) potrafiliby wyniesc pół jednostki :D


"...którzy przy takiej ochronie(inwalidzi) potrafiliby wyniesc pół jednostki" - proponuje spróbować samemu coś wynieść. Jako lepszy od zwykłego złomiarza pewnie wyniesiesz bez problemu całą jednostkę.
Daj znać jak poszło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~N niezalogowany
22 marca 2015r. o 18:17
Ze służb, tylko strażaków ze Straży Pożarnej poważamy. Wojskowi, tak się zachowują jakby cała reszta ludzi była kmiotami i podludziem. Łamią prawo, niszczą mienie zwykłym ludziom i uchodzi im to na sucho, bo to pan wojskowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 marca 2015r. o 20:09
~ napisał(a):
~N.A. napisał(a): A co do umów śmieciowych...To właśnie inwalidzi 1 i 2 grupy pilnują koszar by wojsku krzywda sie nie stała :D


Rozumiem że w innych "firmach" pracownicy pilnują i ochraniają "swoje" zakłady.


jednostka to nie jest jakiś tam zakład pracy. I akurat tam "ochroniarzy" być nie powinno..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TOM niezalogowany
22 marca 2015r. o 22:15
~N napisał(a): Ze służb, tylko strażaków ze Straży Pożarnej poważamy. Wojskowi, tak się zachowują jakby cała reszta ludzi była kmiotami i podludziem. Łamią prawo, niszczą mienie zwykłym ludziom i uchodzi im to na sucho, bo to pan wojskowy.


CO oni takiego zrobili że tak ich nie lubisz ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 marca 2015r. o 6:51
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~N.A. napisał(a): A co do umów śmieciowych...To właśnie inwalidzi 1 i 2 grupy pilnują koszar by wojsku krzywda sie nie stała :D


Rozumiem że w innych "firmach" pracownicy pilnują i ochraniają "swoje" zakłady.


jednostka to nie jest jakiś tam zakład pracy. I akurat tam "ochroniarzy" być nie powinno..


To tylko twój chory umysł tak dedukuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.