Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławieccy żołnierze świętowali
12964
#Anonim12964 nieaktywny
22 marca 2015r. o 13:19
Masz rację Żołnierzu. A ja mam pytanie - a ile wynosi twój podatek , że utrzymujesz armię N.A. ? Mam przeświadczenie , że zarabiasz smieciowe...Z tym "utrzymaniem" tobyś się trochę pohamował.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~armagedon niezalogowany
22 marca 2015r. o 13:33
po co nam ta armia , jak ruskie beda chcialy zrzuca klika bomb atomowych na polske i tyle bedzie po tym kraju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
22 marca 2015r. o 13:45
baker53 napisał(a):

Jeśli jakiś kraj nas potrzebuje, to pomożemy. Powiedz mi po co jesteśmy w NATO? Właśnie po to by pomóc. Tak samo to działa w drugą stronę, gdyby to nas zaatakowano. Jesteśmy w NATO i to do czegoś zobowiązuje


piszesz prawde ale ja interpretujesz nieprawidlowo
1. pomaga sie slabszemu, czyli silniejszy pomagaga slabszym, czy ameryka/nato jest az tak slaba, ze bez naszej pomocy sie nie obejdzie?
2. to co robimy to nie jest zadna pomoc bo napadamy na tych, ktorzy potrzebuja pomocy i wprowadzamy tam totalny chaos.
3. w nato jestesmy po to aby bronic granic nato a od kiedy to jugoslawia, afganistan, irak, libia czy obecnie banderowcy znajdowaly sie czy znajduja w granicach nato?
4. gdyby nas zaatakowano to nie usa, niemcy, francja( nam beda pomagac) tylko bulgaria, rumunia, slowacja zostana zmuszeni do pomocy. panstwa zachodnie beda podpisywaly tylko warunki rozejmowe za nas.
5. a kto nas zaatakuje? komu sie oplaca? hydrze odcina sie glowe, jesli myslisz o ataku rosji na polske to sie mylisz. atak rosji na polske jest niemozliwy, nie tylko z punktu widzenia historycznego ale z tego, ze znaja nas na tyle, ze zdaja sobie sprawe z tego, ze z nami beda mieli wiecej problemow niz korzysci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~N.A. niezalogowany
22 marca 2015r. o 15:01
Ayus napisał(a): Masz rację Żołnierzu. A ja mam pytanie - a ile wynosi twój podatek , że utrzymujesz armię N.A. ? Mam przeświadczenie , że zarabiasz smieciowe...Z tym "utrzymaniem" tobyś się trochę pohamował.


A widzisz moja droga trochę jesteś nie doinformowana :P
Przez 42 lata pracy trochę się nazbierało ...było by dużo więcej gdybym nie utrzymywał "darmozjadów". Chętnie poczytam cóż takiego dokonali by mieć tak wysokie emerytury...
Ale ja nie o tym pisałem! Chciałem tylko uzmysłowić ewentualnym Żołnierzom ,ze są najemnikami i dla kasy będą zabijać ludzi ...
I zadałem pytanie :Po co ...i dlaczego ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~N.A. niezalogowany
22 marca 2015r. o 15:09
A co do umów śmieciowych...To właśnie inwalidzi 1 i 2 grupy pilnują koszar by wojsku krzywda sie nie stała :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 marca 2015r. o 15:21
~N.A. napisał(a): A co do umów śmieciowych...To właśnie inwalidzi 1 i 2 grupy pilnują koszar by wojsku krzywda sie nie stała :D


Rozumiem że w innych "firmach" pracownicy pilnują i ochraniają "swoje" zakłady.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
22 marca 2015r. o 15:40
Uważam że huczne obchodzenie rocznic przez jednostki budżetowe jest wielkim nietaktem wobec społeczeństwa.

Kto i na jakiej podstawie zdecydował aby tylu ludzi mających strzec bezpieczeństwa obywateli w godzinach pracy po prostu sobie świętowało.
Przy tym zaangażowano inne służby , straż miejską i policję .Ponad to sporą grupę magistrackich urzędników.
Generał w delegacji orkiestra ---

Czy ktoś nad tym panuje ? Czy " leci z nami pilot ?"

Wojsko mimo że ma do dyspozycji specjalnie opłacanego kapelana / w miejscu pracy / w czasie służbowym było na mszy w bazylice.

Ludzie ci chcą nowoczesnej armii i specjalnego traktowania uprzywilejowanej pozycji ale z jednoczesnym zachowaniem komunistycznych zwyczajów .[img=1427035238_xyx8whh.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 marca 2015r. o 15:44
Oczami wyobrazni widzę jak żołnierze opuszczają jednostkę wojskową o 15.00 ...już nawet nie myślę o szpiegach :D ale o zwykłych złomiarzach ,którzy przy takiej ochronie(inwalidzi) potrafiliby wyniesc pół jednostki :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.