Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Stodoła - Ołobok opinie na temat sali

~~a1b2v4 niezalogowany
19 czerwca 2017r. o 15:31
~~Karolina napisał(a): Czy ktoś orientuje się ile kosztuje zorganizowanie wesela w Stodole? Jaki jest przedział cenowy/za osobę?


Karolina,masz dane ,sprobuj zadzwonic czy napisac lub podjechac,najlepiej porozmawiac na miejscu z wlascicielem co i jak ;)


Ołobok 53 59-724 Osiecznica Tel. 513 145 488 e-mail: [email protected]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
19 czerwca 2017r. o 15:57
Polecam nie czekać za długo, bo o termin ciężko:)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
19 czerwca 2017r. o 17:04
Cześć ziomeczku, wracasz na portal? Nie ma komu poprawnie gramatycznie i stylistycznie artykułów pisać.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
19 czerwca 2017r. o 17:47
Dzięki skorn za dobre słowo, ale myślę, że w ekipie Bolec.info jest sporo osób, które sobie z tym zadaniem radzą:) Ja skupiłem się na mojej działalności i nie ukrywam, idzie mi całkiem nieźle. A to powoduje deficyt czasu:)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~karolina niezalogowany
29 października 2017r. o 10:42
Tak tak bylam tam w STODOLE zgadzam sie z wszystkimi opiniami o tym obiekcie chyba jedyna sala ktora tak kompleksowo potrafi doradzic przyszlej pannie MLODEJ. Jestem oczrowana wiedza jaka posiadaja wlascicele STODOLY, WRESZCIE DOCZKALISMY SIE CZASOW GDZIE JEST PELNY PROFESJONALIZM,BRAWO STODOLA,Jezeli uda sie jeszcze wlascicelom wbudowac jeszcze jedna wieksza sale to cala reszta bedzie musiala mocno sie napracowac zeby sprostac STODOLE.Jeszcze jedno chcialam dodac to co dla mnie bylo bardzo wazne SKROMNOSC I CHEC WYSLUCHANIA MOICH PROPOZYCJI Kasia to pelna profeska..............
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~brico111 niezalogowany
30 października 2017r. o 8:49
Córka miała tam wesele w maju tego roku .Organizacja obsługi na wysokim poziomie.Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
30 października 2017r. o 8:54
Tylko ta nazwa, nie każdemu takie "staropolskie" nazwy się podobają. My wybraliśmy z tego względu Pałac Brunów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Łukasz niezalogowany
30 października 2017r. o 9:08
Byłem tam na weselu latem, było świetnie, polecam! Piękne miejsce!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA Villaro zaprasza