Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Stodoła - Ołobok opinie na temat sali

~MoniK niezalogowany
21 kwietnia 2015r. o 14:50
Witam,

czy ktoś organizował swoje wesele na sali w Ołoboku?? Interesuje mnie jakość jedzenia (i ilość), szybkość obsługi kelnerskiej, zespół BED jeśli ktoś korzystał z jego usług oraz ogólne wrażenia. Chciałabym zarezerwować tam termin ale boję się iść w ciemno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~asia niezalogowany
21 kwietnia 2016r. o 21:28
Jak napisze dobrze i ze super to pomyslisz ze to wlasciciele napisali ale na prawde jest tam profesjonalnie.Zupelnie inny klimat to koniec ery balonow, szmatek na suficie,itd najlepiej pojedz , zobacz, pogadaj i nie sluchaj hejterow...... MIelismy tam wesele 2015 ...... magiczne miejsce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 kwietnia 2016r. o 6:42
Jak Ci nazwa nie przeszkadza (chyba najgorsza jaka może być) to będzie ok
Ja przez tą nazwę zrezygnowałem z tego lokalu, wolę mieć ślub w pałacu niż w stodole.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sala piekna niezalogowany
22 kwietnia 2016r. o 7:06
Ja bylam na weselu w tamtym romu.sala rzeczywiscie piekna.co do jedzenia to takie sobie (chyba zalezy co mlodzi zamowia)ale zespol .....tragedia.nie wiem czy to bed czy co.Dwoch chlopakow z ktorych jeden taki chudy spiewal i prowadzil wesele.no koszmar.malo kto sie bawil.i jeszcze te staroswieckie oczepiny. Brr
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
22 kwietnia 2016r. o 9:07
~ napisał(a): Jak Ci nazwa nie przeszkadza (chyba najgorsza jaka może być) to będzie ok
Ja przez tą nazwę zrezygnowałem z tego lokalu, wolę mieć ślub w pałacu niż w stodole.


Myślę, że za tobą nie płaczą:) Nazwa jest na luzie i to miejsce też takie właśnie jest. Polecam na 110%! z gustem, pomysłem, fantazją, werwą! Sława Stodoły? rośnie z każdym sezonem:):)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 kwietnia 2016r. o 9:46
jegomosc napisał(a):
~ napisał(a): Jak Ci nazwa nie przeszkadza (chyba najgorsza jaka może być) to będzie ok
Ja przez tą nazwę zrezygnowałem z tego lokalu, wolę mieć ślub w pałacu niż w stodole.


Myślę, że za tobą nie płaczą:) Nazwa jest na luzie i to miejsce też takie właśnie jest. Polecam na 110%! z gustem, pomysłem, fantazją, werwą! Sława Stodoły? rośnie z każdym sezonem:):)


Do czego to było? Ja wiem, że ty jesteś najbardziej nowoczesny z nowoczesnych, nie przeszkadzają ci nawet przyjęcia dla gejów, ale uszanuj odrębne zdanie innych, którym ta nazwa się nie podoba. Ja nie miałem ochoty robić wesela w stodole, oborze itd. Kto ma ochotę ten niech tam robi, podobno jest tam fajnie. Jakoś nie wyobrażam sobie wysłania zaproszeń "do stodoły" mam konserwatywne poglądy i twoje "na luzie" mi jakoś nie pasuje w tym ważnym dniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
22 kwietnia 2016r. o 10:02
~ napisał(a): Jak Ci nazwa nie przeszkadza (chyba najgorsza jaka może być) to będzie ok
Ja przez tą nazwę zrezygnowałem z tego lokalu, wolę mieć ślub w pałacu niż w stodole.


:|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
22 kwietnia 2016r. o 10:35
~ napisał(a):
jegomosc napisał(a):
~ napisał(a): Jak Ci nazwa nie przeszkadza (chyba najgorsza jaka może być) to będzie ok
Ja przez tą nazwę zrezygnowałem z tego lokalu, wolę mieć ślub w pałacu niż w stodole.


Myślę, że za tobą nie płaczą:) Nazwa jest na luzie i to miejsce też takie właśnie jest. Polecam na 110%! z gustem, pomysłem, fantazją, werwą! Sława Stodoły? rośnie z każdym sezonem:):)


Do czego to było? Ja wiem, że ty jesteś najbardziej nowoczesny z nowoczesnych, nie przeszkadzają ci nawet przyjęcia dla gejów, ale uszanuj odrębne zdanie innych, którym ta nazwa się nie podoba. Ja nie miałem ochoty robić wesela w stodole, oborze itd. Kto ma ochotę ten niech tam robi, podobno jest tam fajnie. Jakoś nie wyobrażam sobie wysłania zaproszeń "do stodoły" mam konserwatywne poglądy i twoje "na luzie" mi jakoś nie pasuje w tym ważnym dniu.


Oj to żaden przytyk, przepraszam jeśli źle to odebrałeś.

To naturalne, że miejsca i rzeczy charakterystyczne i nieco nietypowe mają zarówno zwolenników jak i przeciwników. Dlatego nierzadko to co dla ciebie jest minusem, dla kogoś innego może być plusem. Czyli tobie nazwa się nie podoba, mi bardzo.

Miałem okazję w zeszłym roku grać na jednej z najmodniejszych i najoryginalniejszych sal w kraju (w każdym razie taką opinię ma wielu fotografów z którymi gadałem) czyli w Starej Cegielni w Rzucewie nieopodal Gdyni. Sala to rzeczywiście stara cegielnia, z dodatkiem nowoczesnego szkła i stali. Za parą młodą wielkie okno z widokiem na półwysep helski, do morza parę metrów. A sala wygląda jak... no jak sala fabryczna. Kable, wielki transformator na scenie, gołe cegły pochlapane zaprawą. Mój ojciec, który tego dnia pomagał mi jako kierowca stwierdził, że w życiu nie chciałby mieć imprezy w takim miejscu:) Ja byłem zachwycony. Ot są gusta i guściki.

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.