Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Hazard niszczy naszą rodzinę

~Zrozpaczona niezalogowany
12 maja 2015r. o 13:23
Mój mąż jest hazardzistą. Ciężko mi się do tego przyznać, ale w końcu mówię to na głos. Przez niego nasza rodzina rozpada się. Jednak najgorsze jest to, że on zaczął wynosić z domu drogocenne rzeczy. Nawet już sprzedał swoją obrączkę ślubną. Tylko patrzeć, a w końcu sprzeda mnie z dziećmi. W ogóle zablokowałam jemu możliwość dostępu do mojego konta bankowego, bo stamtąd też by wyniósł całe pieniądze. Wystarczy, że swoje ma puste. Sama muszę o zadbać o dom, bo na jego pomoc nie mam co liczyć. Już nie radzę sobie z tym. Bardzo liczę na jakieś wsparcie, a to aby ktoś mi coś doradził i podpowiedział.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:( niezalogowany
12 maja 2015r. o 19:50
Nie mam doświadczenia ale może jakieś leczenie o ile się zgodzi,a tak w ogóle to bardziej podnoszę temat bo jak pisałam doświadczenia w takiej sprawie brak,a może ktoś kto to przeżył bardziej pomoże.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:( niezalogowany
12 maja 2015r. o 19:50
Nie mam doświadczenia ale może jakieś leczenie o ile się zgodzi,a tak w ogóle to bardziej podnoszę temat bo jak pisałam doświadczenia w takiej sprawie brak,a może ktoś kto to przeżył bardziej pomoże.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13179
#awert nieaktywny
12 maja 2015r. o 19:55
~Zrozpaczona napisał(a): Mój mąż jest hazardzistą. Ciężko mi się do tego przyznać, ale w końcu mówię to na głos. Przez niego nasza rodzina rozpada się. Jednak najgorsze jest to, że on zaczął wynosić z domu drogocenne rzeczy. Nawet już sprzedał swoją obrączkę ślubną. Tylko patrzeć, a w końcu sprzeda mnie z dziećmi. W ogóle zablokowałam jemu możliwość dostępu do mojego konta bankowego, bo stamtąd też by wyniósł całe pieniądze. Wystarczy, że swoje ma puste. Sama muszę o zadbać o dom, bo na jego pomoc nie mam co liczyć. Już nie radzę sobie z tym. Bardzo liczę na jakieś wsparcie, a to aby ktoś mi coś doradził i podpowiedział.
powinien sie leczyc,i chciec sie wyleczyć,to podstawowa sprawa-zrozumieć że jest chory że ma nałóg,bo bez tego nikt mu nie pomoże,jeśli nie zechce sie leczyć to nic ci nie bede radzić jak tyle ze po prostu rozstańcie się dla Twojego dobra i dzieci .....a może wtedy zrozumie?Często bodźcem do zrozumienia własnej słabości nałogu jest wła snie jakiś KOP W TYŁEK od życia.Pomyśl o tym.


Dopisane 12.05.2015r. o godz. 19:55:

mam doświadczenie .Może nie w hazardzie a winnym nałogu,ale uzaleznienie to w każdym wypadku taki sam mechanizm,i ja go znam;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
12 maja 2015r. o 20:14
Wymień faceta który nie pije , nie pali , pracuje i nie lubi hazardu :) [img=1431454482_g6k6463.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 maja 2015r. o 20:54
Na ciebie deklu zawsze można liczyć.Dziewczyna pewnie nie może doczekać się jutra ,aby zastosować się do twej porady, Rozumiem że pozostali w rodzinie zdrowi,Oby cię bolało.Stale.Życzę z całego serca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
12 maja 2015r. o 20:59
Może pod numerem podanym w tym temacie ktoś Ci pomoże :

http://www.bolec.info/index.php?op=informacje&news=13384
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 maja 2015r. o 21:20
Koniecznie zrob rozdzielczosc majatkowa, bo bedziesz odpowiadac za jego dlugi i je splacac. Pierwszy krok, bo macie dzieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza