Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Hazard niszczy naszą rodzinę

~:):):) niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 14:14
A skąd wiemy na jakiego specjalistę trafiła ?? tak jak wszędzie są dobrzy i żli jak w każdym zawodzie. a może on nie słuchając jej wybrał najłatwiejsze wyjście. a czy najkrótsza droga zawsze musi być ta dobra?? Będę broniła Jej bo już nie raz widziałam podobne sytuacje, które rożnie się kończyły ale były i takie że miało to wszystko sens POzdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 14:15
Pewnie nie będzie dobrze od razu (jeśli wogóle). Po prostu najlepiej będzie dla jej zdrowia psychicznego żeby uczęszczała na terapię...Jak się uda to będzie super. Jeśli nie, to jej pomoże...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14192
#TOisjenka nieaktywny
3 stycznia 2016r. o 14:17
Szczerze?Mi to tam wiesz ...ale ogólnie cackaniem się i głaskaniem po główce można zrobić więcej złego niż dobrego.Czasami trzeba kimś porządnie potrzasnac.Gdy się zakszusisz trzeba solidnie i zdecydowanie przywalić po plerach a nie głaskać,gdy zatrzyma się akcja serca też nie zawsze pomoże masaż, jedynym wyjściem są wtedy Volty czyli też wstrząs więc być może mózg czasami też tego potrzebuje by wskoczyć na obroty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 14:18
Ja nie potępiam, nie chcę tylko żeby dziewczyna w końcu zniszczyła sobie psychikę. Jeśli ten specjalista nie był odpowiedni niech znajdzie odpowiedniego. Który jej pomoże. Sama jak widać nie da rady. Dla własnego dobra, powinna troszkę pomyśleć przede wszystkim o sobie, o swoim zdrowiu..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:):):) niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 14:19
Też uważam że powinna iść do specjalisty. I widzę że i ona tez szuka pomocy skoro trafiła na te forum . Dlatego Proszę Was nie skaczcie na nikogo i nie skreślajcie mówiąc że ona jest taka i siaka ona to wie doskonale ale też potrzebuje czasu żeby się z tym zmierzyć . wierzę w to że kiedyś znajdzie i ona pomocną dłoń. Bo nikt nie lubi jak się jedzie po nim .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:):):) niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 14:25
TOisjenka napisał(a): Szczerze?Mi to tam wiesz ...ale ogólnie cackaniem się i głaskaniem po główce można zrobić więcej złego niż dobrego.Czasami trzeba kimś porządnie potrzasnac.Gdy się zakszusisz trzeba solidnie i zdecydowanie przywalić po plerach a nie głaskać,gdy zatrzyma się akcja serca też nie zawsze pomoże masaż, jedynym wyjściem są wtedy Volty czyli też wstrząs więc być może mózg czasami też tego potrzebuje by wskoczyć na obroty.


Skoro Ci to ... to wybacz ale jesli nigdy nie byłaś w takiej sytacji to nie masz pojęcia jak jest cięzko. I czasmi trzeba też "przytulic" taką osobe i jej powiedziec jestem możesz na mnie liczyc. a nie masz młotek i walnij sie w głowę. Pomoc Bezdomnemu nie polega na temu żeby dać 10 zł to nie rozwiąże jego problemu pomóż mu pokazując jak można życ inaczej . I ta dziewczyna tego szuka .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14192
#TOisjenka nieaktywny
3 stycznia 2016r. o 14:29
pass
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~antygłupek niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 19:42
jesteś krec nięty i bazgrzesz nie na temat baranie

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza