Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Hazard niszczy naszą rodzinę

~ niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 4:12
A teraz weź gumowy młotek,puknij się parę razy mocno w głowę,a potem zastanów się bardzooo głęboko o co Ci chodzi.Powodzenia w rozważaniach,jak również w podejmowaniu konstruktywnych rozwiązań. :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 8:14
~dziewczyna hazardzisty napisał(a):
~ napisał(a):
czytając to widze siebie to prwada w dzien uśmiechnieta a w nocy płaczę i błagam Boga o pomoc . nie daje rady. byłam juz na terapi ale zrezygnowałam bo moja terapeutka kazała mi to zakończyc . tylko jak mnie zabraknie przy nim czy dalej bedzie się leczył?? i najważniejsze czy ja bez niego potrafię życ?? dziekuję wam za te słowa ale same doskonale wiecie że cięzko jest podjąc odpowiednią decyzję. tak jestem współuzaleźniona i grozi mi juz depresja


dziewczyno, z tym młotkiem mój poprzednik trochę brutalnie ale ma jednak rację. Chodziłaś do specjalisty który poradził Ci to zakończyć. To czego oczekujesz od nas?? Zapewnienia, gwarancji że będzie inaczej, lepiej? NIE BĘDZIE! I zakończyłaś terapię bo ktoś Ci mądrze poradził?? (teraz należy użyć młotka). A co Cię to obchodzi czy się będzie leczył? On ma to zrobić dla siebie, nie dla Ciebie.Siłą go nie zmusisz, sam musi tego chcieć.I nie zrzucaj winy na siebie że jak z nim nie będziesz to przestanie się leczyć.Co to ma być? Emocjonalny szantaż? ,,Czy ja potrafię bez niego żyć.." (użyj ponownie młotka).A dlaczego masz nie potrafić? Pracujesz, dasz radę.Podejrzewam że nie potrzebujesz naszej rady, ją już dostałaś a nie skorzystałaś.Chcesz usłyszeć że wszystko będzie dobrze, że robisz dobrze albo po prostu się wyżalić. Bardzo głupio że zrezygnowałaś z terapii bo ktoś Ci mądrze poradził. Bez obrazy ale nie oczekuj w takim razie mądrzejszych porad na forum. Nie zostawisz go, widzę że tą decyzję już podjęłaś. Oburzyłaś się na specjalistę i dlatego przerwałaś terapię...Szukasz poparcia na forum.. Kobieto, ogarnij się, weź się w garść. Popłacz tydzień, potem otrzyj łzy i WSTAŃ!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Koral niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 8:29
Temat założony w maju, to może już gość wszystko przegrał i już nie gra?


Na hazardzie można nieźle zarobić, chciałbym mieć taki biznes, ale żona mi nie pozwala.

;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14192
#TOisjenka nieaktywny
3 stycznia 2016r. o 8:35
Moje zdanie na ten przypadek jest takie drodzy profesorowie.Terapeuta ją widział,rozmawiał z nią, takimi sprawami zajmuje się na codzień więc podaje raczej trafne rozwiązania problemów jeśli ma z tego chlebek.Dziewczę nie chce pomocy bo rady specjalisty nie przyjęła i nawet gdybyście stawali tu na uszach to i tak z żadnej rady nie skorzysta bo ma na wszystko usprawiedliwienie .Jeśli terapeuta zalecił rozstanie(terapeuta który godzinę wcześniej lub później będzie udzielać innym ludziom porady jak poprawić relacje w związku)to raczej dla tej parki niema innej rady jak rozstanie.Dziewczyna chce sobie pobiadolić bo jej wtedy widocznie lżej na sercu ale z żadnej rady nie skorzysta bo ona wie lepiej więc niech ją dalej gościu wyniszcza może się kiedyś sama ocknie a jak nie to niech sobie sama później za to podziękuje bo tak jak do leczenia tak samo do myślenia nikogo zmusić nie można.

Z poważaniem dr Wstrząs
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~za,,na niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 9:59
Ty dr Wstrząs to mi poradź jak się odkochac bo zakochałam się w pewnym bóstwie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Koral niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 10:18
~za,,na napisał(a): Ty dr Wstrząs to mi poradź jak się odkochac bo zakochałam się w pewnym bóstwie


To znaczy w kim?
Kochać możesz kogo chcesz, bez względu na to czy ten ktoś Cię kocha.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 11:12
~Koral napisał(a):
~za,,na napisał(a): Ty dr Wstrząs to mi poradź jak się odkochac bo zakochałam się w pewnym bóstwie


To znaczy w kim?
Kochać możesz kogo chcesz, bez względu na to czy ten ktoś Cię kocha.
No i dokładnie tak jest,kocham go bo nawet on mi tego nie może zabronić,i nie wie o tym ,muszę go czasem widywać i za każdym razem po takim spotkaniu jestem bardziej pogrążona,nie sa to spotkania towarzyskie,ale koniecznośc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14448
#sadwaters nieaktywny
3 stycznia 2016r. o 11:31
~ napisał(a):
~Koral napisał(a):
~za,,na napisał(a): Ty dr Wstrząs to mi poradź jak się odkochac bo zakochałam się w pewnym bóstwie


To znaczy w kim?
Kochać możesz kogo chcesz, bez względu na to czy ten ktoś Cię kocha.
No i dokładnie tak jest,kocham go bo nawet on mi tego nie może zabronić,i nie wie o tym ,muszę go czasem widywać i za każdym razem po takim spotkaniu jestem bardziej pogrążona,nie sa to spotkania towarzyskie,ale koniecznośc.


Czyli spotykacie się w pracy, a on jest Twoim przełożonym, tak?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza