Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Hazard niszczy naszą rodzinę

~ niezalogowany
2 stycznia 2016r. o 18:30
Rozumiem że się nie potrafi.. Ale zobaczysz że to zniszczy Ciebie..Psychicznie...Jego słowa to tylko igranie z Twoimi uczuciami..Taki szantaż emocjonalny. Bardzo Ci współczuję, naprawdę...Żeby Cię tylko ta miłość nie zniszczyła. Jemu wygodnie bo ma oparcie, a czy Ty masz? Czy nie zdarzyło się Tobie tłumaczyć przed innymi/znajomymi z jego postępowania? Próba usprawiedliwiania jego czynów? Wstyd za jego postępowanie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 stycznia 2016r. o 18:35
A skoro i tak pewnie go nie zostawisz staraj jak najbardziej zabezpieczyć siebie przed kłopotami..Nie bierz z nim wspólnego kredytu, nie poręczaj, nie pożyczaj pieniędzy, a już broń Cię Panie Boże żeby splacać jego kredyty!!!!!. Jeśli jesteś żoną (albo przyszłą), postaraj się o rozdzielność majątkową. Wiem że to są przyziemne sprawy ale miłość miłością ale żebyś jej kiedyś gorzko nie żałowała i do końca życia nie spłacała nie swoich zobowiązań..Zadbaj o swoje sprawy dziewczyno.Miej oczy naokoło głowy. Jeśli kochasz to kochaj ale nie daj się wykorzystać w każdym tego słowa znaczeniu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dziewczyna hazardzisty niezalogowany
2 stycznia 2016r. o 18:43
znowu mam zagrozic ze odejde to juz nic nie da bo w to nie uwierzy . wie ze go kocham i po tym co przeszlismy przez ten rok razem jestesmy silniejsi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dziewczyna hazardzisty niezalogowany
2 stycznia 2016r. o 18:51
~ napisał(a): A skoro i tak pewnie go nie zostawisz staraj jak najbardziej zabezpieczyć siebie przed kłopotami..Nie bierz z nim wspólnego kredytu, nie poręczaj, nie pożyczaj pieniędzy, a już broń Cię Panie Boże żeby splacać jego kredyty!!!!!. Jeśli jesteś żoną (albo przyszłą), postaraj się o rozdzielność majątkową. Wiem że to są przyziemne sprawy ale miłość miłością ale żebyś jej kiedyś gorzko nie żałowała i do końca życia nie spłacała nie swoich zobowiązań..Zadbaj o swoje sprawy dziewczyno.Miej oczy naokoło głowy. Jeśli kochasz to kochaj ale nie daj się wykorzystać w każdym tego słowa znaczeniu
mam oczy bardzo otwarte może to już chorobliwe ale kazdy tel kazdde wyjscie to myslę juz tylko o jednym że on gra boje się strasznie . i to prawda że to jest duży problem dla mnie . jestem bardzo nieufna i trzymamm na wszystkim ciągle ręke mam duże wsparcie w jego znajomych i rodzinie i to mi dużo daje . A jeśli moge zadac Tobie pytanie czy Ty miałas problem taki jak ja w swojej rodzinie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dziewczyna hazardzisty niezalogowany
2 stycznia 2016r. o 18:52
mam oczy bardzo otwarte może to już chorobliwe ale kazdy tel kazdde wyjscie to myslę juz tylko o jednym że on gra boje się strasznie . i to prawda że to jest duży problem dla mnie . jestem bardzo nieufna i trzymamm na wszystkim ciągle ręke mam duże wsparcie w jego znajomych i rodzinie i to mi dużo daje . A jeśli moge zadac Tobie pytanie czy Ty miałas problem taki jak ja w swojej rodzinie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14448
#sadwaters nieaktywny
2 stycznia 2016r. o 18:56
Zdajesz sobie sprawę z tego, że jesteś współuzależniona?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 stycznia 2016r. o 19:19
Z tego co widzę to już jesteś współuzależniona... Ja widziałam podobne sytuacje z alkoholem...Co z tego że ,,teraz" nie pije jak zdarzają się kilku/kilkunastodniowe wpadki. Ja się od tego wszystkiego odcięłam, nie na moje zdrowie. Czy tak ma wyglądać życie? Dziewczyno, jesteś już kłębkiem nerwów. Uważasz że to Ciebie wzmocniło? Raczej pomału ciągnie Cię w dół.. Tu nie chodzi o grożenie odejściem.. Bo rzeczywiście w puste słowa nikt nie uwierzy. Zastanów się, życie masz jedno. To co robi Twój partner to jego wola. Wiem że to tylko słowa, sama mam sporo problemów których nie potrafię rozwiązać a ktoś by pomyśłał że w stosunku do innych to się mądrzę. Ale staram się żyć, uśmiechać się do świata i do swojego życia. I cieszyć się z drobnych, fajnych rzeczy. Uśmiechać się czasem wieczorem do poduszki z miło spędzonego dnia (choć zdaję sobie sprawę że nie każdy dzień taki musi być). Czy Ty to potrafisz? Czy raczej wieczorem płaczesz do poduszki? Chyba raczej to drugie.. Wiem to z doświadczenia..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dziewczyna hazardzisty niezalogowany
2 stycznia 2016r. o 19:35
~ napisał(a): Z tego co widzę to już jesteś współuzależniona... Ja widziałam podobne sytuacje z alkoholem...Co z tego że ,,teraz" nie pije jak zdarzają się kilku/kilkunastodniowe wpadki. Ja się od tego wszystkiego odcięłam, nie na moje zdrowie. Czy tak ma wyglądać życie? Dziewczyno, jesteś już kłębkiem nerwów. Uważasz że to Ciebie wzmocniło? Raczej pomału ciągnie Cię w dół.. Tu nie chodzi o grożenie odejściem.. Bo rzeczywiście w puste słowa nikt nie uwierzy. Zastanów się, życie masz jedno. To co robi Twój partner to jego wola. Wiem że to tylko słowa, sama mam sporo problemów których nie potrafię rozwiązać a ktoś by pomyśłał że w stosunku do innych to się mądrzę. Ale staram się żyć, uśmiechać się do świata i do swojego życia. I cieszyć się z drobnych, fajnych rzeczy. Uśmiechać się czasem wieczorem do poduszki z miło spędzonego dnia (choć zdaję sobie sprawę że nie każdy dzień taki musi być).
Czy Ty to potrafisz? Czy raczej wieczorem płaczesz do poduszki? Chyba raczej to drugie.. Wiem to z doświadczenia..


czytając to widze siebie to prwada w dzien uśmiechnieta a w nocy płaczę i błagam Boga o pomoc . nie daje rady. byłam juz na terapi ale zrezygnowałam bo moja terapeutka kazała mi to zakończyc . tylko jak mnie zabraknie przy nim czy dalej bedzie się leczył?? i najważniejsze czy ja bez niego potrafię życ?? dziekuję wam za te słowa ale same doskonale wiecie że cięzko jest podjąc odpowiednią decyzję. tak jestem współuzaleźniona i grozi mi juz depresja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego