Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Hazard niszczy naszą rodzinę

~dziewczyna hazardzisty niezalogowany
2 stycznia 2016r. o 14:31
on sie leczy i nie gra 4 miesiace
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 stycznia 2016r. o 14:39
~dziewczyna hazardzisty napisał(a): on sie leczy i nie gra 4 miesiace

90% hazardzistów wraca do gry(oby twojemu się udało).Musi mieć zero na koncie i w kieszeni oraz non stop GPS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dziewczyna hazardzisty niezalogowany
2 stycznia 2016r. o 14:48
Ja sie modlę o to żeby on był w tych 10% nic innego mi nie zostało. A czy ktoś z Was mógłby mi powiedzieć na co zwracać uwagę czy jest jakis schemat zachowań które mogą mi powiedzieć że on gra
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 stycznia 2016r. o 14:57
Ciągłe siedzenie w necie i sprawdzanie „czy zakłady weszły”
Znikające pieniądze z konta. Ciągłe przesiadywanie na mieście w punktach STS, później już pewnie przez Internet będzie grać.
Zazwyczaj grono kolegów o podobnym zainteresowaniu się zbiera.
Znam 3 żołnierzy z Bolesławca, którzy nic nie mają, mieszkają z starymi, nabrali kredytów, rozwiedli się i teraz żona musi spłacać zaległości mężów.
Nigdy nie grałem ale te same mordy ciągle oblegają kilka punktów po kilka razy dziennie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14448
#sadwaters nieaktywny
2 stycznia 2016r. o 15:22
~dziewczyna hazardzisty napisał(a): Ja sie modlę o to żeby on był w tych 10% nic innego mi nie zostało. A czy ktoś z Was mógłby mi powiedzieć na co zwracać uwagę czy jest jakis schemat zachowań które mogą mi powiedzieć że on gra


Przede wszystkim obserwuj jego zachowanie.
Znasz go, przypomnij sobie, co robił i jak się zachowywał, kiedy grał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dziewczyna hazardzisty niezalogowany
2 stycznia 2016r. o 15:29
tutaj to automaty wchodza w gre
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 stycznia 2016r. o 17:37
Automaty, to poszukaj w necie filmy i informacje jak to jest skonstruowane i wiadomo, że nikt na tym nie wygrał i nigdy nic nie wygra. Poproś kokoś mocnego psychicznie i mającego jeszcze wpływ na męża, aby posłuchał i popatrzył co jest na rzeczy. Nie wiem, czy jest to kierunek, ale zapewne jeden z wielu. Jest już w pętli zadłużenia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dziewczyna hazardzisty niezalogowany
2 stycznia 2016r. o 18:02
on jest strasznie zamkniety otwiera sie na terapii i widac że tam dobrze sie czuje. teraz juz raczej pospłacał wszystko . nikt nie nachodzi nas jest pod tym wzgledem cisza. powiedział mi że w tym miesiącu spłaca ostatnie pożyczki. ale widac że ma kase zawsze na wszystko mu brakowało nawet jak wygrywał to nigdy tej kasy nie miał i na nic jej nie wydawał tylko na gre teraz ma kase i co cieszy robi nawet zakupy do domu. może to głupie ale takie małe gesty nawet dzis mnie cieszą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza