Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Hazard niszczy naszą rodzinę

14448
#sadwaters nieaktywny
2 stycznia 2016r. o 18:04
Ludzie, to nie na tym polega, żeby wciągać w to "kogoś mocnego psychicznie, żeby zobaczył, co jest na rzeczy". No ku(..)a.
Idźcie do specjalisty, uprzedzam pytanie, w Bolesławcu NIE MA nikogo dobrego i wartego polecenia.
W Szklarskiej Porębie jest prywatny ośrodek, gdzie prowadzą leczenie m.in. uzależnienia od hazardu.
SAM musi chcieć. A szczerze mówiąc, to co wcześniej napisałaś, że powiedział Ci o tym, że dzięki Tobie się trzyma - CZYSTA MANIPULACJA.
Poza tym powinien być całkowicie odcięty od gotówki.
I nie wahałabym się zabrać mu dokumentów - żeby nie mógł wziąć kredytu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dziewczyna hazardzisty niezalogowany
2 stycznia 2016r. o 18:08
on nie da sie odciąc og kasy na to musze miec jego zgode aby wypłata wpływała na moje konto. a nie chce sie zgodzic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14448
#sadwaters nieaktywny
2 stycznia 2016r. o 18:12
Postaw warunek - albo, albo.
Inaczej nigdy nie będziesz mieć pewności, że nie gra.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 stycznia 2016r. o 18:15
Wiem że zaraz wszyscy na mnie naskoczą.. Ale jeśli jesteś młoda, nie masz dzieci - zawalcz o siebie.. Odrobina egoizmu też jest potrzebna.. Widziałam takie sytuacje z alkoholem..Niszczy wszystkich wokół a zwłaszcza najbliższych..Uważaj bo hazard zniszczy i Ciebie...Tak czy siak powodzenia...Ja za dużo widziałam..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 stycznia 2016r. o 18:18
Poza tym w sumie nie dziwię się że skoro to jego konto to nie chce Ci przekazać pieniędzy, w sumie są jego.. Ale czy nie jesteś od niego uzależniona (finansowo)? Ja też się poświęciłam jednej osobie i zniszczyło mi to tylko psychikę.. Teraz baaaaardzo powoli od nowa staram się cieszyć życiem ale zmarnowanych lat nikt mi nie zwróci...A nerwica pozostała..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dziewczyna hazardzisty niezalogowany
2 stycznia 2016r. o 18:22
Powiedz mi a Ty też byłaś w takiej sytacji jak ja jestem teraz??? pytam bo szukam pomocy co zrobic jak sobie pomóc??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dziewczyna hazardzisty niezalogowany
2 stycznia 2016r. o 18:26
Nie ja tez pracuję i nie jestem zalezna od niego. Wiem że wszyscy mi radzą zostaw odejdz , ale jest cos co mnie trzyma fakt że jak wszystko się posypało i on upadł na dno to mnie poprosił o pomoc sam i od tamtej pory zrobił dużo dobrego w swoim życiu. Łatwo mówić zostaw ale Jak sie prawdziwie kocha to sie nie potrafi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14448
#sadwaters nieaktywny
2 stycznia 2016r. o 18:28
~dziewczyna hazardzisty napisał(a): Nie ja tez pracuję i nie jestem zalezna od niego. Wiem że wszyscy mi radzą zostaw odejdz , ale jest cos co mnie trzyma fakt że jak wszystko się posypało i on upadł na dno to mnie poprosił o pomoc sam i od tamtej pory zrobił dużo dobrego w swoim życiu. Łatwo mówić zostaw ale Jak sie prawdziwie kocha to sie nie potrafi


Jeśli, jak mówisz kochasz - postaw mu warunki.
Dla własnego dobra.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza