Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Hazard niszczy naszą rodzinę

~ niezalogowany
4 lipca 2015r. o 8:27
~zniszczona napisał(a): najgorsze jest to że ma do mnie całą pretensję mnie obwinia bo to ja powiedziałam jego rodzinie że on gra. i nie che mieć ze mną kontaktu ,a to jest najgorsze milczenie i cisza.
I sama widzisz gdyby Cię kochał mimo uzależnienia by Cię nie olewał! To to samo co z alkoholikiem ,narkomanem itp.musi sam zrozumieć że jest chory daj sobie spokój bo się wykończysz bo on już wybrał i napewno nie Ciebie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zniszczona niezalogowany
4 lipca 2015r. o 10:48
To pewnie prawda co wszyscy piszą, ale ja nie mogę zapomnieć mężczyzny którego pokochałam, chciałabym żeby taki do mnie wrócił. Hazard jest chorobą dlatego mam nadzieję że kiedyś z niej się uzdrowi i znowu będzie tak wspaniałym i kochającym człowiekiem jak kiedyś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 lipca 2015r. o 13:15
~zniszczona napisał(a): To pewnie prawda co wszyscy piszą, ale ja nie mogę zapomnieć mężczyzny którego pokochałam, chciałabym żeby taki do mnie wrócił. Hazard jest chorobą dlatego mam nadzieję że kiedyś z niej się uzdrowi i znowu będzie tak wspaniałym i kochającym człowiekiem jak kiedyś.
Na pewno kazdy z piszących Cię rozumie a to co pisza ludzie to prawda,czasem trzeba użyć nawet drastycznych środków ,żeby kogoś wyprostować,to na pewno nie jest łatwe jeśli się kocha tę osobę ,ale czasem a nawet prawie zawsze to jedyny ratunek ,zeby odzyskać uczucia i wogóle tą osobę na powrót do normalnego życia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zniszczona niezalogowany
4 lipca 2015r. o 13:51
czyli co mam odejść zapomnieć dać sobie z Nim spokój???? Wszyscy mi mówią żebym tak zrobiła i zaczęła na nowo żyć. ale ja nie chcę bez Niego to jego Ciągle Kocham mimo tego że ciągnie mnie za sobą na dno. Boję się ze nie dam rady.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zniszczona niezalogowany
4 lipca 2015r. o 13:51
czyli co mam odejść zapomnieć dać sobie z Nim spokój???? Wszyscy mi mówią żebym tak zrobiła i zaczęła na nowo żyć. ale ja nie chcę bez Niego to jego Ciągle Kocham mimo tego że ciągnie mnie za sobą na dno. Boję się ze nie dam rady.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
4 lipca 2015r. o 14:00
nigdy nie będzie lepiej kocha bo kasa,mój kol jest na dnie prze-pier-dolił wszystko teraz prze-pie-rdala resztki resztek ,grał leczył się gra i grać będzie ma już długi sięgające używanego mercedesa nie do spłacenia jak sam nie zdechnie to go wierzyciele za-je-bią.spie-rd-alaj kobieto jak najdalej hazard to trąd niewyleczalny wydasz majątek na leczenie ,a to niewyleczalna choroba jak rak ,znajdz se takiego co zarobi wypije zarucha i nie gra.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 lipca 2015r. o 14:13
~klucz-nick napisał(a): nigdy nie będzie lepiej kocha bo kasa,mój kol jest na dnie prze-pier-dolił wszystko teraz prze-pie-rdala resztki resztek ,grał leczył się gra i grać będzie ma już długi sięgające używanego mercedesa nie do spłacenia jak sam nie zdechnie to go wierzyciele za-je-bią.spie-rd-alaj kobieto jak najdalej hazard to trąd niewyleczalny wydasz majątek na leczenie ,a to niewyleczalna choroba jak rak ,znajdz se takiego co zarobi wypije zarucha i nie gra.
Nie piernicz z tą niewyleczalnością jak rak ,bo znam ludzi co zostali z raka wyleczeni ,w tym moja siostra,tak więc szansa jest na wyleczenie tego człowieka ,musi tylko chcieć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
4 lipca 2015r. o 14:17
~ napisał(a):
~klucz-nick napisał(a): nigdy nie będzie lepiej kocha bo kasa,mój kol jest na dnie prze-pier-dolił wszystko teraz prze-pie-rdala resztki resztek ,grał leczył się gra i grać będzie ma już długi sięgające używanego mercedesa nie do spłacenia jak sam nie zdechnie to go wierzyciele za-je-bią.spie-rd-alaj kobieto jak najdalej hazard to trąd niewyleczalny wydasz majątek na leczenie ,a to niewyleczalna choroba jak rak ,znajdz se takiego co zarobi wypije zarucha i nie gra.
Nie piernicz z tą niewyleczalnością jak rak ,bo znam ludzi co zostali z raka wyleczeni ,w tym moja siostra,tak więc szansa jest na wyleczenie tego człowieka ,musi tylko chcieć.
skoro zostali wyleczeni to nie był rak,poczytaj na ten temat i dopiero się wypowiadaj.jest kilka chorób podobnych do raka i są wyleczalne,lekarz to nie wróżka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.