Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Hazard niszczy naszą rodzinę

~koral niezalogowany
4 lipca 2015r. o 19:05
Moja żona kupiła kupon totolotka tydzień temu i tydzień wcześniej podobnie. Kupuje co jakiś czas i co ja na to mogę?
Chyba podam ją o rozwód.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 lipca 2015r. o 19:52
A przynosi jakieś pieniądze mówiąc że wygrała w toto.Jeśli tak to przejrzyj się dokładnie w lustrze ,w okolicach zatok czołowych. :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~koral niezalogowany
4 lipca 2015r. o 20:40
~ napisał(a): A przynosi jakieś pieniądze mówiąc że wygrała w toto.Jeśli tak to przejrzyj się dokładnie w lustrze ,w okolicach zatok czołowych. :*


Co poradzisz ? takie życie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 lipca 2015r. o 20:46
~zniszczona napisał(a):
~ napisał(a): z tego co piszesz to nie jesteście małżeństwem. I dobrze. Tylko przypadkiem nie zawieraj teraz ślubu jeśli tak to z intercyzą!. Jeśli jednak jesteście małżeństwem, koniecznie załatw przez sąd rozdzielność majątkową z datą wsteczną. I niegdy nie spłacaj jego długów! Niech każdy odpowiada za swoje błędy. To nie jest rozwiązanie choć on oczywiście się cieszy. I mimo wszystko zadbaj trochę o siebie, bo w tej walce możesz stracić również siebie a jemu nie pomożesz. Albo pomożesz i odejdzie.. różnie bywa.. Powodzenia, myśl o sobie, dzieciach! i jak masz siłę to walcz.

nie jesteśmy małżęństwem i nie mamy dzieci . Był czas że myśleliśmy o założeniu rodziny ale później wszystko samo się potoczyło nie ta drogą i może to dobrze bo dla ns przysięga to świetość. ja na dziś pragne strasznie poznać prawdę jak długo gra i dlaczego mnie zwodził i okłamywał.


Uciekaj póki czas. On będzie kłamał i dalej grał. Jak Ci to pasuje, to spłacaj, ale on nigdy Ci prawdy nie powie. Jeżeli do tej pory nie wiesz, to już się nie dowiesz. Nie maice małżeństwa, nie ma dzieci, to w nogi ... im dalej w las, tym więcej drzew. Gdyby widział swoją chorobę, to by się leczył, ale on nie chce i koniec.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Slawek niezalogowany
4 lipca 2015r. o 21:15
Nie prawda ja grałem sięgnąłem dna i się ocknolem i nie gram już 3 lata .Teraz jestem zagorzałym przeciwnikiem tych bud na mieście spalił bym je wszystkie ulzyl bym biednym kobietą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~r niezalogowany
4 lipca 2015r. o 23:30
czesc .mój mąż jest uzależniony od "napoju znieczulajacego".małżeństwem jestem krótko ale staż jest długi.nie daje sobie już radę.jeszcze go kocham ale długo tak nie pociagne .od marca chodzę do grupy wsparcia raz w tygodniu.on też chodzi ale dalej robi to co robi.najgorsze że nie wiem jak wytłumaczyć moim rodzicom co się dzieje(bo razem mieszkamy)chociaż domyślają się bo butelki walaja się wszędzie .boli mnie to jak się stacza .wiem i rozumiem że ją już mu nie pomoge .strasznie się czuję samotna i brakuje mi kogoś do kogo mogłabym się przytulić .:(nie jestem jeszcze taka stara
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~r niezalogowany
4 lipca 2015r. o 23:34
czesc .mój mąż jest uzależniony od "napoju znieczulajacego".małżeństwem jestem krótko ale staż jest długi.nie daje sobie już radę.jeszcze go kocham ale długo tak nie pociagne .od marca chodzę do grupy wsparcia raz w tygodniu.on też chodzi ale dalej robi to co robi.najgorsze że nie wiem jak wytłumaczyć moim rodzicom co się dzieje(bo razem mieszkamy)chociaż domyślają się bo butelki walaja się wszędzie .boli mnie to jak się stacza .wiem i rozumiem że ją już mu nie pomoge .strasznie się czuję samotna i brakuje mi kogoś do kogo mogłabym się przytulić .:(nie jestem jeszcze taka stara
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zniszczona niezalogowany
5 lipca 2015r. o 1:05
~Slawek napisał(a): Nie prawda ja grałem sięgnąłem dna i się ocknolem i nie gram już 3 lata .Teraz jestem zagorzałym przeciwnikiem tych bud na mieście spalił bym je wszystkie ulzyl bym biednym kobietą

żebym miała choć cień nadziei, że on wyzdrowieje i nigdy nie wróci do grania to bym czekała na niego nawet do konca świata. Boję sie życia z nim ostatnio był bardzo wulgarny i agresywny wszystko co mówiłam odbierał jako atak na jego osobę o wszystko mnie obwiniał to ja ciągle byłam ta zła. wszystkiego sie bałam nabawiłam sie nerwicy po nocach nie śpie. Wiec z jednej strony dobrze że odeszłam , ale strasznie za nim tęsknię i boję sie o niego a także o te dziewczyny które mogą być po mnie i że ich tez nikt nie ostrzeże jak mnie te 5 lat temu przed nim tylko będą sie cieszyć że ktoś inny będzie walczył o niego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza