Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Hazard niszczy naszą rodzinę

~zniszczona niezalogowany
6 lipca 2015r. o 21:18
Nie mam siły już walczyć, dalej popełnia te same głupoty dalej pożycza i gra. najchętniej bym zniszczyła wszystkie te maszyny ale w nich nie jest problem , problem jest w moim chłopaku.dziś rozmawiałam z jego rodziną i powiedziałam że zdejmuję rękawice już nie walczę choć serce rozdarte i boli muszę walczyć o siebie tylko na ile mi starczy sił w tym postanowieniu. A za niego bedę się tylko modliła
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~111 niezalogowany
6 lipca 2015r. o 21:23
O co Ci chodzi? Tłumaczysz się nam czy przed samą sobą?
Jeśli nie potrafisz podjąć zdecydowanej decyzji to chyba jesteście siebie warci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lipca 2015r. o 21:25
~~111 napisał(a): O co Ci chodzi? Tłumaczysz się nam czy przed samą sobą?
Jeśli nie potrafisz podjąć zdecydowanej decyzji to chyba jesteście siebie warci.

masz rację jesteśmy siebie warci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lipca 2015r. o 22:41
~zniszczona napisał(a): ...ostatnio był bardzo wulgarny i agresywny wszystko co mówiłam odbierał jako atak na jego osobę o wszystko mnie obwiniał to ja ciągle byłam ta zła. wszystkiego sie bałam nabawiłam sie nerwicy po nocach nie śpie. Wiec z jednej strony dobrze że odeszłam , ale strasznie za nim tęsknię i boję sie o niego a także o te dziewczyny które mogą być po mnie i że ich tez nikt nie ostrzeże jak mnie te 5 lat temu przed nim tylko będą sie cieszyć że ktoś inny będzie walczył o niego.

Nie bój się. Dziewczyna po tobie poradzi sobie z nim.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lipca 2015r. o 22:44
Nie sluchaj tych madrali co podejmuja same rozwazne,najlepsze decyzje. Wazne ze walczysz. Widac ze go kochasz. Badz wytrwala mimo ze wydaje sie ze nic z tego nie będzie.. Moze on w koncu zrozumie ze zle robi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zniszczona niezalogowany
7 lipca 2015r. o 9:08
~ napisał(a): Nie sluchaj tych madrali co podejmuja same rozwazne,najlepsze decyzje. Wazne ze walczysz. Widac ze go kochasz. Badz wytrwala mimo ze wydaje sie ze nic z tego nie będzie.. Moze on w koncu zrozumie ze zle robi

Dziękuje Ci za te słowa poprzednicy sami nie wiedza co pisza widac sami sa w sidłach hazardu i chcą tylko komus dopiec. Jeśli się kogoś kocha tak szczerze to nie nie chce żeby ta osoba siebie zniszczyła i żeby upadła na dno i nie potrafiła się podnieść zawsze podam mu rękę zawsze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lipca 2015r. o 16:30
~zniszczona napisał(a):
~ napisał(a): Nie sluchaj tych madrali co podejmuja same rozwazne,najlepsze decyzje. Wazne ze walczysz. Widac ze go kochasz. Badz wytrwala mimo ze wydaje sie ze nic z tego nie będzie.. Moze on w koncu zrozumie ze zle robi

Dziękuje Ci za te słowa poprzednicy sami nie wiedza co pisza widac sami sa w sidłach hazardu i chcą tylko komus dopiec. Jeśli się kogoś kocha tak szczerze to nie nie chce żeby ta osoba siebie zniszczyła i żeby upadła na dno i nie potrafiła się podnieść zawsze podam mu rękę zawsze
Dobra z ciebie kobieta ,niech by ci sie poszczęściło i żeby się wam udało byc razem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lipca 2015r. o 17:21
kumulacja 15 milionów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza