Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zmarł Alojzy Skóra
~Kolega... niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 17:58
Gdy się dowiedziałem...brak słów...tylko ta pieśń ciśnie mi się na usta:,,Przybądźcie z nieba na głos naszych modlitw,mieszkańcy chwały wszyscy święci Boży;Z obłoków jasnych zejdźcie aniołowie, Z rzeszą zbawionych spieszcie na spotkanie. Ref. Anielski orszak niech twą duszę przyjmie, Uniesie z ziemi ku wyżynom nieba,A pieśń zbawionych niech ją zaprowadzi, Aż przed oblicze Boga Najwyższego.Niech cię przygarnie Chrystus uwielbiony, On wezwał ciebie do królestwa światła.Niech na spotkanie w progach Ojca domu Po ciebie wyjdzie litościwa Matka. Promienny Chryste, Boski Zbawicielu,jedyne światło, które nie zna zmierzchu,bądź dla tej duszy wiecznym odpocznieniem, pozwól oglądać chwały Twej majestat".

ALECZKU niech CI "ziemia lekką będzie"... [*] [*] [*]

Ps: Dla NAJBLIŻSZYCH oraz RODZINY - SZCZERE wyrazy współczucia... :( :( :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 18:26
~ napisał(a): Co za idioci klikają Lubię to pod informacją, że ktoś zmarł.
nie idioci tylko ci z ZUS-u
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bol niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 19:35
PanM napisał(a): Szczere kondolencje rodzinie.

Znałem Alka od 1972 roku z Wizowa .Zawsze pogodny i dobry człowiek .Z żalem przyjąłem tą bardzo smutną wiadomość .
Niech pamięć po Nim pozostanie w nas żywych.
Tyle państwa....pasuje jak piesc do oka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rico niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 20:39
Wyrazy współczucia dla całej rodziny. A TY Alku żegnaj! W pamięci na zawsze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 20:57
Nie niektóre komentarze tutaj brak słów....
Nigdy nie poznałam człowieka tak pogdnego, z takimi pasjami, tak energicznego... Serce mi pęka... Na zawsz w mojej pamięci. Najszczersze wyrazy współczucia dla rodziny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sebo niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 20:59
Był moim wychowawcą,bardzo miło Pana Alojzego wspominam.Szczere wyrazy współczucia dla Rodziny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~& niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 21:04
ŚPIESZMY SIĘ KOCHAĆ LUDZI TAK SZYBKO ODCHODZĄ ;(
NIKT NIE ZNA DNIA,ANI GODZINY ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10582
#Kolec nieaktywny
10 czerwca 2015r. o 21:12
~Red. napisał(a):
...

Nie opłacił klepsydry więc nie ma zmiłuj.Ma szczęście że za darmo ma nius.


Pomyliłeś się kolego ... i to bardzo![img=1433963566_lct1dbd.gif]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza