Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zmarł Alojzy Skóra
~I. niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 13:55
Jeszcze parę dni temu wspominaliśmy dobre chwile, jest mi żal że był to ostatni raz. Bardzo Pana Alojzego sobie ceniłam. Wiedzę, uczynność ludziom i wesołe usposobienie. Nasze dziewczynki razem chodziły do szkoły, jak usłyszałam, że Pan Alojzy nie doczekał ślubu córki, łzy same popłynęły i gardło mam ściśnięte, jak chyba większość tu piszących. Składam wyrazy współczucia Całej Rodzinie. Niech Bóg ma Pana w opiece.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 14:54
Cześć jego pamięci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obserwaTOr niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 15:00
Był moim nauczycielem akordeonu. Człowiek z wiedzą i wielką pasją, której można tylko pozazdrościć. Niechaj spoczywa w pokoju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Radek niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 15:12
Wspaniały nauczyciel u niego na lekcjach nigdy nudy nie było. Nigdy nie zapomnę jego zajęć. Człowiek z poczuciem humoru, zawsze wesoły i do tego wielki profesjonalista we wszystkim co robił. Kiedyś na lekcji zapytał nas "wiecie co znaczy skrót Mgr Inż ... " nikt nie wiedział a Pan Alek na to "Można g**no robić i nieźle żyć". Nigdy Pana nie zapomnę :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jasko niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 15:30
i wez tu pracuj do 67 lat. Tusk ty f...e
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 15:57
Nauczyciel dzięki któremu chciało się uczyć bo miał dobre podejście do ludzi.
Faktycznie jeden z zasłużonych dla obywateli Bolesławca a nie jakiś figurant.

Przy okazji pomyślcie czy wy też dożyjecie emerytury.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 16:45
WYRAZY WSPÓŁCZUCIA RODZINIE ..WIELKI PO SOBIE SMUTEK ZOSTAWIŁEŚ.. przesyłają rodzice ucznia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jarek Trojnar niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 17:19
Był bardzo dobrym i miłym człowiekiem. Zawsze chętny do pomocy :(((
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza