Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zmarł Alojzy Skóra
~Były uczeń zespołu szkół mechanicznych niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 21:48
Szczere wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego, niech spoczywa w spokoju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Domin niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 22:35
Odszedł wspaniały człowiek, profesjonalista w wielu zawodach ,uczył mnie w szkole muzycznej gry na akordeonie. Znający życie, zawsze pomocny,mający mnóstwo pasji,godny naśladowania. Żal ściska za gardło, że tacy ludzie odchodzą zbyt szybko. . .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Uczeń niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 22:43
Wspaniały człowiek, świetny nauczyciel.... Niech odpoczywa w pokoju!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 23:04
wiem, ze za wcześnie...ale myślę, ze w niedalekiej przyszłości należy się p. Alojzemu ulica. Samorządowiec, wspaniały nauczyciel, ciekawy człowiek. Warto upamiętniać takie osoby ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~HAnryk niezalogowany
11 czerwca 2015r. o 7:00
Wspaniały człowiek , nie tylko z wysoką kulturą ale i wiedzą ............zawsze miło go wspominam , wyrazy współczucia dla rodziny .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
11 czerwca 2015r. o 10:08
Szczere wyrazy współczucia dla całej rodziny. Pamiętam Pana Alojzego ze Szkoły Muzycznej. Uczył gry na akordeonie- cudny, ciepły i życzliwy.... przykro:(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 czerwca 2015r. o 18:00
(*)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~shdghsj niezalogowany
11 czerwca 2015r. o 21:08
no i co bedzie lepiej czy gorzej? ja wam powiem nic sie nie zmieni
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza