Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Warsztat samochodowy

~ChcącyNaprawić niezalogowany
29 czerwca 2015r. o 13:54
Chuchro Tomasz - Mechanika Pojazdowa na Orlej 6. Ktoś ma jakieś doświadczenia? Ew. gdzie polecacie w innym miejscu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 lipca 2015r. o 15:06
Sam szukam informacji na ich temat nie polecam naprawiaja mi samochod miesiac czasu zaplacilem juz prawie 4 tysiace auto dalej nie jezdzi zero kontaktu z klientem malo profesjonalny warsztat szkoda czasu i pieniedzy. Moze sie myle dakty sa takie a nie inne mam nadzieje ze nie skonczy sie w sadzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~oto ja niezalogowany
9 lipca 2015r. o 22:51
JA POLECAM NAPRAWY BLACHARSKO LAKIERNICZE W WARCIE BOLESŁAWIECKIEJ U PANA ZBIGNIEWA DUDKA PROWADZĄ RÓWNIEŻ
MECHANIKĘ :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~szvkajcie a znajdziecie niezalogowany
9 lipca 2015r. o 23:00
wpisz sobie w google "mechanik samochodowy bolesławiec" i znajdź najlepszego jest ich wielu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zadowolony niezalogowany
9 lipca 2015r. o 23:58
kiedyś na jakimś forum pisali o chłopaku który koło piramidy na masarskiej od niedawna robi byłem sprawdziłem i powiem że warto tam zajechać.
Chłop nie lubi długo trzymać auta umawia na konkretne dni i robi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1002
#PitBull nieaktywny
30 listopada 2015r. o 13:00
Pokrewny temat wiec zapytam tutaj.Potrzebuje elektromechanika który zajmuje sie samochodami na gaz.Problem na tyle skomplikowany ze komputer nie wykrywa problemu, mechanik nie bardzo zna przyczyne , odesłal mnie do gazownika, tam pan zaznaczyl ze musi dzialac auto w benzynie zanim zacznie naprawiac w gazie.Odwrotnie nie ma sensu.Wiec potrzebuje kogos kto nie boi sie aut w gazie i takie naprawia.

<b>Wladza to mniej lub bardziej dotkliwa forma gwaltu na ludziach.</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 listopada 2015r. o 15:26
Napisz co to za samochód i co sie dzieje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1002
#PitBull nieaktywny
30 listopada 2015r. o 16:36
Toyota 2002 rok.
W gazie szarpie, praktycznie caly czas.
W benzynie juz nie szarpie,ale przy przyspieszaniu zachowuje się jakby był przytłumiony i nagle dostal kopa z nitro wystrzela do przodu:)Obroty na jalowym biegu 300-600.I sobie falują...:)Wymieniona cewka, świece...dziś juz 3 rozne komputery moje auto ma za sobą.teorie usłyszałam różne.Jedno co się pokrywało to " wiele moze byc przyczyn".

<b>Wladza to mniej lub bardziej dotkliwa forma gwaltu na ludziach.</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.