Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Warsztat samochodowy

~ niezalogowany
30 listopada 2015r. o 16:41
Kiedy wymieniany był rozrząd?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 listopada 2015r. o 16:46
Od jakiego zakresu obrotów dostaje kopa? Około 2500 obr? Czujnik temperatury silnika był sprawdzony? Czujnik temperatury powietrza zasysanego? Sonda lambda? Wszystko mozna sprawdzic komputerem diagnostycznym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
30 listopada 2015r. o 16:46
Miałam podobne objawy, szczególnie falujące obroty, auto też zasilane gazem. Okazało się, że łapał "lewe powietrze" i uszkodzony był główny komputer. Także dwie przyczyny złożyły się na takie przeboje. Ale w Bolesławcu nikt mi nie pomógł :-(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1002
#PitBull nieaktywny
30 listopada 2015r. o 17:36
~ napisał(a): Kiedy wymieniany był rozrząd?


Auto mam 3 lata.Nie wiem kiedy i czy byl wymieniany rozrzad , czy pasek rozrządu.W ciągu 3 lat nic sie nie działo .w ciągu 3 tygodni zaczelo sie sypiać.

~ napisał(a): Od jakiego zakresu obrotów dostaje kopa? Około 2500 obr? Czujnik temperatury silnika był sprawdzony? Czujnik temperatury powietrza zasysanego? Sonda lambda? Wszystko można sprawdzić komputerem diagnostycznym


Nie zwróciłam uwagę na moment obrotowy , ale panowie z 2 rożnych warsztatów moim autem jechali wiec myślę ze powinni zerknąć.Co do pozostałych rzeczy wymienionych które powinny byc potencjalnie sprawdzone to powietrze, czy sonda byly wymieniane jako potencjalne przyczyny przed podłączeniem do komputera.po podłączeniu 2 krotonie usłyszanym pytanie czy mam katalizator:)..Odpowiem, mam go nadal.A ze wszystko sprawdzić można, nie wiem, moge wierzyć na słowo. Wiem ze skoro jest problem nie znany to oznacza ze komputer diagnostyczny nie moze go odnaleźć.

<b>Wladza to mniej lub bardziej dotkliwa forma gwaltu na ludziach.</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rudy niezalogowany
30 listopada 2015r. o 19:09
~zadowolony napisał(a): kiedyś na jakimś forum pisali o chłopaku który koło piramidy na masarskiej od niedawna robi byłem sprawdziłem i powiem że warto tam zajechać.
Chłop nie lubi długo trzymać auta umawia na konkretne dni i robi.


też byłem faktycznie chłop nie lubi trzymać długo auta i jest ok
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~trompka niezalogowany
23 marca 2016r. o 10:01
Nie ma co narzekać, tylko po prostu trzeba wybrać lepszego mechanika. Warto w tym temacie wybrać kogoś tak sprawdzonego jak http://kris-cars.eu/ Działając w ten sposób, nie będzie się miało problemów z nierzetelnymi mechanikami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marta38 niezalogowany
25 maja 2016r. o 18:07
A mieliście takie sytuacje, że po zakupie części lub auta okazało się, że jest ukryta jakaś wada? Jeśli tak, to najlepiej poczytajcie te wiadomości http://autoprawo.pl/ Okazuje się, że w takich sytuacjach nie trzeba być stratnym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Andrzej1 niezalogowany
17 lipca 2016r. o 15:51
Warsztat warsztatem, ale każdy sam powinien zadbać o swoje auto. Zdecydowanie jednym z najważniejszych elementów w każdym aucie są tarcze hamulcowe http://bozarto.pl/ i każdy powinien mieć to na uwadze. W przeciwnym razie może się to bardzo źle skończyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.