Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Szczekające psy na balkonach

211
skorn
24 lipca 2015r. o 23:35
~wlasciciel napisał(a): Prosze sobie wyobrazic ze o 6:00 konczy sie cisza nocna stawiajac sprawe w takim swietle. Co do wychowania nie bd sie wywodzil na ten temat z anonimowymi ofiarami internetu.

I pewnie wydaje ci się, że od 6:01 twój zapchlony śmierdziel może hałasować nie zważając na innych? Masz szczęście, że nie jesteśmy sąsiadami.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
25 lipca 2015r. o 0:16
~@ napisał(a): U nas w bloku tez są psy ale nie mamy takiego problemu może wystarczy dobrze wychować psa ?Jak to się mówi? Jaki właściciel taki pies ;-)



Chyba jest w tym trochę prawdy!

[img=1437776139_50pqhel.jpg]

;) :P

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lipca 2015r. o 4:58
A na Kwiatowym jak sie drą!! Ludzkie pojęcie przemchodzi!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~oskar niezalogowany
25 lipca 2015r. o 6:51
~Anka napisał(a):
~wlasciciel napisał(a): sami panstwo sprawiaja sobie problemy chodzac pod balkonami, urzadzajac sobie pogawetki itp a pozniej "dlaczego te psy caly czas ujadaja". sa chodniki to prosze chodzic chodnikami i problemu nie bedzie :)


co za bzdura. jakoś mój pies na balkonie potrafi siedzieć cały dzień i nie szczeka. ze dwa razy podjął próbę, został natychmiast zganiony, i teraz choćby nie wiem co się działo pod balkonem, siedzi cicho. pies jest jak małe dziecko, jeśli się go nie nauczy, pewnych rzeczy nie pojmie - szczekający pies to wina wyłącznie właściciela - nie psa, nie sąsiadów, nie przechodniów, tylko właściciela, któremu nie chce się psu poświęcić czasu, wychować go i oduczyć pewnych zachowań. nie ma co pomstować na czworonoga ...


No brawo - choć jedno prawidłowe podejście.
Psa należy oduczyć bezsensownego ujadania na balkonie - tylko trzeba znaleźć na to czas. I chęci.
Nie wyobrażam sobie siedzenia w domu podczas gdy mój pies miałby się produkować na balkonie szczekając na wszystko, co się rusza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lipca 2015r. o 12:06
No tez prawda ze mozna psa wychowac ale jak wlascilel jest Baranem i jest sam nie wychowany to jak moze wychowac psa? Nie ma sie co czaic powiadam wam bo za nie dlugo psy beda mialy wieksze prawa niz my. Ja sie nie cackam 3razy zwracam uwage za czwartym ide do takich wlascicieli leje w morde a psa za leb i do wora..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lipca 2015r. o 12:21
~ napisał(a): Ja sie nie cackam 3razy zwracam uwage za czwartym ide do takich wlascicieli leje w morde a psa za leb i do wora..
Tylko współczuć twoim dzieciom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lipca 2015r. o 12:36
~ napisał(a):
~ napisał(a): Ja sie nie cackam 3razy zwracam uwage za czwartym ide do takich wlascicieli leje w morde a psa za leb i do wora..
Tylko współczuć twoim dzieciom.
Akurat tak robi, :D Pisze tylko takie bzdety a w rzeczywistośći siedzi jak mysz pod miotłą cicho. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lipca 2015r. o 13:22
A ja wspolczuje wszystkim tym co Cie znają..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego