Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Szczekające psy na balkonach

~wlasciciel niezalogowany
23 lipca 2015r. o 21:04
Ta wiatrowka zebys sobie przypadkiem krzywdy nie zrobil nikt tu sie tez nie obraza za zwracanie uwagi tylko ciezko mi pojac jak ludzie prowokujac psy urzadzajac sobie schadzki pod balkonem maja czelnosc wogole zwrocic pozniej ta uwage. Jak wiec widac obie strony sa winne dopuki druga strona nie zmieni postepowania ja tez z mojej strony nie zamierzam nic zmienic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~OBEKE niezalogowany
23 lipca 2015r. o 21:08
Piszac tego posta, chyba zwariowales, poniewaz zdazyles sam sobie w nim zaprzeczyc...
Chyba, ze masz na mysli dobrodusznych wlascicieli, ktorzy te kochane zwierzatka przygarneli, co i tak nie zmienia postaci rzeczy...
Ale jestem Cie w stanie zrozumiec to wszystko przez te psy...
Polecam Ci poradnie zdrowia psychicznego, przeprowadzke, albo sznur...
Pozdrawiam:-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lipca 2015r. o 21:12
Ty nie musisz nic zmieniać ,niech psies się zmieni.Jeżeli jest to pies marki kundel ,to nic się nie da zrobić .A ,rozumię ze miejsce pod balkonem to psa terytorium :| ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
23 lipca 2015r. o 21:34
Tez kocham zwierzęta ale trzeba umieć je wychować i nie pozwalać szczeka z byle gówna. Wszystko ma swoje granice i to naprawdę potrafi wkurzyc codzienne kilku godzinne szczekanie tak samo jak darcie się dziecka.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lipca 2015r. o 21:43
rodziców dziecka można podkapować,,i założą niebieską kartę ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~OBEKE niezalogowany
23 lipca 2015r. o 22:20
Czasami człowiek jest tak wspanialy, że bierze juz dorosle zwierze ze schroniska...
W dodatku "kundla"...:-(
Ale nawet taki "kundel" ma w sobie wiecej serca niż Ty i Twoi rodzice ktorzy Cie tak wspaniale "wychowali"...
Nie pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
23 lipca 2015r. o 22:26
Ok bierze zwierzę za schroniska jest ok ale nikt mi nie wcisnie kitu ze szczekający czy ujadajacy co chwile pies was nie wkurza...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lipca 2015r. o 22:28
~OBEKE napisał(a): Czasami człowiek jest tak wspanialy, że bierze juz dorosle zwierze ze schroniska...
W dodatku "kundla"...:-(
Ale nawet taki "kundel" ma w sobie wiecej serca niż Ty i Twoi rodzice ktorzy Cie tak wspaniale "wychowali"...
Nie pozdrawiam.
Wiem coś o tym,mam kundle wzięte ze schroniska,pozdrawiam Cię. :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza