Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

DOBRY ADWOKAT

~er niezalogowany
19 sierpnia 2015r. o 20:43
Po co ci do tego adwokat.










?? ?? ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~cep niezalogowany
19 sierpnia 2015r. o 20:56
Rozwód,alimenty w tym świetna jest mec Anna Aljanowicz i nie trzeba jechać do innych miast.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~b niezalogowany
19 sierpnia 2015r. o 21:51
Dobry adwokat to dla mnie 7 dużych żółtek, 7 łyżek cukru pudru, 1 cukie wanilinowy, puszka mleka skondensowanego niesłodzonego i około 1/2 litra spirytusu. Żółtka ubijamy na białą masę z cukrem i cukrem wanilinowym. do tego powoli na zmianę wlewamy spirytus oraz mleko. Na koniec palce lizać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
531
#tomi nieaktywny
20 sierpnia 2015r. o 8:06
Zdecydowanie odradzam Lucynę Łasicę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
20 sierpnia 2015r. o 8:47
A ja doradzam ochłonąć, poszukać mediatora i jakoś spróbować się porozumieć z mężem.
Co jest z wami ludzie? Tylko coś nie halo to pędzicie do adwokata żeby wykończyć drugą stronę.
Dajecie tylko zarobić tym co mają kasy full....
Zastanówcie się
Teraz zacznie się chodzenie po lekarzach, zbieranie paragonów żeby udowodnić ile dziecko kosztuje itd
Będzie wyciąganie brudów z x lat.
Czy nie może być tak że ojciec płaci uczciwe pieniądze na dziecko a matka pozwala te dziecko ojcu kiedy chce zabierać, wychowywać itp?
Sam przez to przechodziłem i wiem że można, ciężko, ale można..... dla dobra dziecka

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11774
#sylwia4012 nieaktywny
23 października 2015r. o 22:21
Najczęściej sprawy rozwodowe nie są prostymi, a jeśli chodzi o alimenty czy podział majątku to już wojna na całego. Adwokat zna wiele rozwiązań, ma gadane no i jest bardziej opanowany niż rozwodzący się małżonkowie. Często, tak jak mecenas Budrewicz z Warszawy - swoja droga ceniony i skuteczny w takich sprawach właśnie, to świetny psychologi negocjator. Samodzielna walka jest bez sensu, zwłaszcza gdy małżonkowie nie chcą, albo nie potrafią się porozumieć między sobą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dominika niezalogowany
23 października 2015r. o 22:39
Polecam mecenasa Kurcio prowadzi moją sprawę . Jestem zadowolona.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1799
#koehl nieaktywny
24 października 2015r. o 0:26
do czego jest potrzebny adwokat przy rozwodzie i alimentach..to jest akurat sprawa jasna i łatwa ,gdzie nie potrzebnie można tylko wydać pieniądze!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.