Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koncert Piersi zakończył 21. Bolesławieckie Święto Ceramiki
~elka niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 9:44
koncert rewelacja. jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. fakt, że mogliby zaczać godzinę wcześniej, ale cóż, czasami trzeba z czegoś zrezygnować jak ma się dzieci i rano wstaje do pracy.
ogólnie super, szkoda, że Nowak nie mógł wystąpić, to tez jest rewelacja. raz w roku fajnie, jestem dumna z naszego miasta, że takie ciekawe wydarzenia tu się dzieją i ściągają rzesze ludzi z całego świata. nasze miasto dzięki temu jest słynne pozytywnie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 9:55
Koncert rewelacja ? Jeden z najgorszych koncertów w Bolesławcu w historii miasta!!! Przyszliśmy z rodziną przed godz. 22. Koncert zakończył się ok. 23.15. Przez prawie 1,5 godz. zespół zagrał może ok. 40 min. Po każdej piosence wokalista smucił kilka minut o niczym. Szczytem wszystkiego było na koniec przedstawianie zespołu które trwało prawie pół godziny !!! A jak doszło do bisowania to chciałem iść do domu. Dla mnie i mojej rodziny totalna kompromitacja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 10:08
~ napisał(a):
~ napisał(a): Moim zdaniem tez byla to przesada.Nikt nie pomyslal o dzieciach wstajacych rano do przedszkola .A te fajerwerki przed polnoca-napewno zbudzily niejedno dziecko.Wspolczuje mieszkanca Asnyka i okolicznych ulic jak na os.Staszica bylo slychac jakby czlowiek byl na koncercie
'Współczucie mieszkańca'-w sylwestra,a i przed i po-bywa głośniej,wczoraj mnóstwo MAŁYCH,małych dzieci było z rodzicami do końca koncertu !! .Tym trzeba współczuć !!
przestancie się mazać panienki wiedzieliście,że tak będzie.Proponuję wyjść w te miejsce gdzie grali i zastrajkować. :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Romek niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 12:03
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a): Moim zdaniem tez byla to przesada.Nikt nie pomyslal o dzieciach wstajacych rano do przedszkola .A te fajerwerki przed polnoca-napewno zbudzily niejedno dziecko.Wspolczuje mieszkanca Asnyka i okolicznych ulic jak na os.Staszica bylo slychac jakby czlowiek byl na koncercie
'Współczucie mieszkańca'-w sylwestra,a i przed i po-bywa głośniej,wczoraj mnóstwo MAŁYCH,małych dzieci było z rodzicami do końca koncertu !! .Tym trzeba współczuć !!
przestancie się mazać panienki wiedzieliście,że tak będzie.Proponuję wyjść w te miejsce gdzie grali i zastrajkować. :>
sprawiasz wrazenie jakbys byl/a jednym z tych buraków co przed asem wala wode z gwinta i zalatwiaja swoje potrzeby fizjologiczne pod siebie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Romek niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 12:10
PRECZ ze scena z ulicy Asnyka, gdzie byla straz miejska, na kazdym kroku lamanie przepisow picie, parkowanie i lanie w miejscach nie przeznaczonych do tego, jeden wielki syf, kosztem mieszkancow Asnyka Prezio sie lansuje, niech wybuduje sobie scene w ogrodku i sie dobrze bawi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wojtekdz niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 13:32
~ napisał(a): Raz na rok troche hałasu nikomu nie zaszkodzi....bez przesady marudy....

a sylwester ?

moim zdaniem pieniadze wyrzucone w bloto , nawet nie chcialo mi se rolet uchylac aby zobaczyc te przecudne fajerwerki :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Danuśka niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 14:36
Najgorszy koncert na jakim kiedykolwiek byłam.
Więcej gadali i to jeszcze o takich głupotach. Nie wzięli pod uwagę dzieci (w każdym wieku), które były tam z rodzicami. Wstyd. Największe hity zaśpiewali? Dwie znane z radia (te z nowej płyty) i te stare których nawet ja nie pamiętam... w ogóle! A słuchałam Piersi w młodości. Fajerwerek nie doczekałam, bo w programie nie było przewidywanej godziny zakończenia imprezy i niestety poszłam do domu przed końcem koncertu. Tego się słuchać nie dało! wstyd, już bardziej podobało mi się na LLA w lipcu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nl niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 14:47
jeszcze się taki nie urodził aby wszystkim dogodził...
Ladnie grali ale gadanie bez sensu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.