Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

polo market i obsługa na dziale mięso

~~;) niezalogowany
9 lutego 2017r. o 6:27
Jak dzieki dzwonilem na infolinie, bo nie podobalo mi sie to, ze pracownica wykladajaca towar w miedzyczasie macala po dupie swojego chlopa to albo nikt nie odbieral, a jak juz odebrali to zlali sprawe. Kolejki sa i nie mozna otworzyc kasy? A pracownica z ochroniarzem, z pelnym wozkiem zakupow wyjechali z magazynu wprost do kasy razem z kierowniczka. Mozna w tym sklepie otworzyc kase? Mozna, ale widac tylko dla wybranych. Moze sie pozmieniali, gdyby kierowniczka bardziej interesowala sie swoim sklepem, a nie rowno nalozonym samoopalaczem, albo nowym kolorem wlosow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Klient niezalogowany
9 lutego 2017r. o 16:43
Zgadzam się z komentarzem wyżej ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
9 lutego 2017r. o 18:05
Ochroniarz? Haha ten to wiecznie nagrzany chodzi :D Tez nikt tego nie widzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fara niezalogowany
10 lutego 2017r. o 3:42
Polo koło szpitala może miec fajną obsługe zawsze czysto.A w galeri masakra pani na mięsnym lade wyciera potem niemyjac rak podaje towar fu .kiedys cykne film i pokarze w sanepidzie .ostatnio nawet jogurt w lodówce po terminie był.P.kierownik sklepu niech sie wezmie za załoge bo nic dobrego to nie wróży .Klijent nasz Pan zapaiętajcie.Proszę nie oszukiwać dzieci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~;) niezalogowany
10 lutego 2017r. o 6:13
Ochroniarz maca sie ze swoja kochanka to jeszcze nagrzany chodzi. Wali mnke infolinia, nastepnym razem dzwonienna palownie, a co mi szkodzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
10 lutego 2017r. o 7:20
Fajna obsluga jest w miesnym przy ulicy Asnyka mile panie..a drugi sklep to delikatesy rybne na zgorzeleckiej dwie panie ale potrafia doradzic w dobrych rybkach super zaloga;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
10 lutego 2017r. o 9:31
Chyba ktos tu lekko myli ochroniarzy HAHAHAHAHAH zal tylek sciska ze nie mozesz Ty pomacac?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~baba jaga niezalogowany
10 lutego 2017r. o 11:21
Zapamiętajcie sobie taborety czopki i spółka. Pana to ma pies a nie kasjerka czy kierowniczka jakiegokolwiek sklepu. A jak ktoś uważa że zrobiłby tam lepiej to niech się zatrudni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza