Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

FRANCISZEK BRĘKACZ NA POSŁA

10247
#TA nieaktywny
29 sierpnia 2015r. o 20:21
Wy się tu Colókidzim podniecacie, a nie zwróciliście uwagi, że od Kukiza na dwójce jest Franciszek Brękacz z Kruszyna. Franek - powodzenia!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 sierpnia 2015r. o 20:26
Od Kukiza to raczej wstyd startować. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 sierpnia 2015r. o 20:43
TA napisał(a): Wy się tu Colókidzim podniecacie, a nie zwróciliście uwagi, że od Kukiza na dwójce jest Franciszek Brękacz z Kruszyna. Franek - powodzenia!
Popieram!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kruszyniak niezalogowany
29 sierpnia 2015r. o 23:28
~ napisał(a):
TA napisał(a): Wy się tu Colókidzim podniecacie, a nie zwróciliście uwagi, że od Kukiza na dwójce jest Franciszek Brękacz z Kruszyna. Franek - powodzenia!
Popieram!

Nie znam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 sierpnia 2015r. o 0:00
Jak startuje z listy jakiegoś szarpidruta to dla mnie nie istnieje. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 sierpnia 2015r. o 6:30
A jakby startował z listy lekarki z Szydłowca ,to byś się POślinił z zachwytu berecie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 sierpnia 2015r. o 7:21
TA napisał(a): Wy się tu Colókidzim podniecacie, a nie zwróciliście uwagi, że od Kukiza na dwójce jest Franciszek Brękacz z Kruszyna. Franek - powodzenia!


Na jedynce - od Kukiza - jest "Perełka" z "Manhattanu".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wyborca , czas na decyzję . niezalogowany
30 sierpnia 2015r. o 9:56
Młode dziki wpadły do studzienki kanalizacyjnej
Młode dziki wpadły do studzienki kanalizacyjnej
Foto: Koło Łowieckie Cyranka w Bolesławcu Dziki uwięzione w studzience
Dwa małe dziki wpadły do studzienki kanalizacyjnej we wsi pod Bolesławcem (woj. dolnośląskie). Życie uratowała im kobieta, która przechodziła tamtędy ze swoim psem. - Bałam się, myślałam, że będą agresywne - opowiada pani Justyna.

Dwa młode dziki wpadły do studzienki znajdującej się na terenie nieczynnych Zakładów Chemicznych Wizów we wsi Łąka. Uratowali je myśliwi z Koła Łowieckiego Cyranka w Bolesławcu. To właśnie oni przesłali nam zdjęcia uwięzionych zwierząt.



Dziki wpadły do studzienki, bo nie miała ona pokrywy. Nie mogły się z niej wydostać, bo właz był zbyt głęboki.
Ze studzienki do lasu

- Dotychczas widziałam tu sarny czy zające. Dziki, do tego uwięzione w studzience, zobaczyłam pierwszy raz. Od razu poinformowałam o tym myśliwych – opowiada pani Justyna.

– Do wyciągnięcia dzików ze studzienki użyliśmy liny. Pierwszy raz ratowaliśmy je z takiej pułapki. Zwykle wydostajemy je z wnyków – mówi myśliwy Feliks Janiec. Dodaje, że zwierzęta nie były agresywne i od razu żwawo pobiegły w stronę pobliskiego lasku.
Bała się, że będą agresywne

Pani Justyna, która zawiadomiła myśliwych, obserwowała akcję ratunkową. - To niecodzienne wydarzenie móc widzieć z tak bliskiej odległości dziki. Bałam się, że po opuszczeniu studni będą agresywne i zaatakują myśliwych. Jednak one doceniły wolność i prędko uciekły - zaznacza.

Dziki uwięzione w studzience

Myśliwi zgodnie stwierdzili, że docenią zaangażowanie mieszkanki Bolesławca, która nie przeszła obojętnie obok uwięzionych dzików.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza